Przejdź do treści

Peaches we Wrocławiu

Merrill Beth Nisker znana szerszej publiczności jako Peaches, zagrała koncert w ramach festiwalu T-mobile Nowe Horyzonty. Po Wrocławiu piosenkarka poruszała się Mercedesem użyczonym przez dolnośląskiego dealera, firmę Mirosław Wróbel, która od lat wspiera festiwal.

Koncert Peaches był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych tegorocznego festiwalu. Kanadyjska piosenkarka pokazując performance DJ Extravaganza Show nie zawiodła swoich fanów. Na scenie towarzyszyły jej odważnie ubrane tancerki, prowokowała strojem także sama artystka.

Peaches można było spotkać na ulicach Wrocławia także w mniej oficjalnej sytuacjach. Artystka wraz z zespołem podróżowała po mieście samochodem marki Mercedes-Benz, który został użyczony na potrzeby festiwalu przez dolnośląskiego dealera tej marki, firmę Mirosław Wróbel.

– Już od kilku lat wspieramy festiwal T-mobile Nowe Horyzonty. Czujemy się zaszczyceni zarówno faktem, że jesteśmy oficjalnym partnerem tak ważnego dla Wrocławia wydarzenia, a także dumni, że uznani artyści jeżdżą właśnie naszymi autami – mówi Michał Łuczak, prezes firmy Mirosław Wróbel.