Nowy król w mieście. Otwarcie restauracji Burger King w Redzie

We wtorek, 31 lipca, w Redzie została otwarta pierwsza w tym mieście restauracja Burger King. Lokal znajduje przy drodze krajowej S6, u zbiegu ulic Wejherowskiej i Cechowej. Pierwszych gości King powitał iście po królewsku – darmowymi kultowymi burgerami Whopper oraz wyjątkowymi rabatami na zestawy.

Już pierwszego dnia restaurację odwiedziło ponad 2 tysiące osób. – To, co działo się w dniu otwarcia, przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Widok ciągle wchodzących gości był dla nas ogromnym powodem do zadowolenia. A jeszcze bardziej cieszył nas uśmiech na twarzach wychodzących już po posiłku klientów. Usłyszałem wiele miłych słów od mieszkańców Redy i mogę śmiało stwierdzić, że Król z pewnością podbił ich serca. I podniebienia oczywiście! – mówi Adam Smolarek, Kierownik Restauracji Burger King Reda Cechowa.

Nowa restauracja Burger King to lokal wolnostojący, z okienkiem DriveThru, przystosowanym do szybkiego przyjmowania zamówień od kierowców samochodów. Na 110 m2 powierzchni sali, znajduje się 60 miejsc siedzących dla gości, chcących spożyć posiłek na miejscu. Restauracja jest czynna codziennie w godzinach 7-23.

Oferta Burger King to przede wszystkim grillowane na ogniu burgery ze 100% wołowiny. Sztandarowym produktem Burger King jest Whopper®, o wyjątkowym, niepowtarzalnym smaku. Zgodnie z zasadą Have it your way, fani mogą zamawiać tego kultowego burgera oraz wszystkie inne burgery dostępne w menu Burger King, według własnych upodobań smakowych i dietetycznych, wybierając do nich ulubione dodatki i rezygnując z tych, za którymi nie przepadają.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu