Nie ograniczaj się – jagodowy przysmak od Jawo dostępny przez cały rok

Tagi:

Choć sezon na jagody trwa krótko i są one dostępne w sklepach jedynie latem, nie oznacza to, że w pozostałych miesiącach roku musimy zapomnieć o przepysznym smaku tych niebieskich owoców.

Jak powszechnie wiadomo, jagody – dzięki wysokiej zawartości beta-karotenu – mają zbawienny wpływ na wzrok. Poza tym te małe, granatowo-fioletowe owoce zawierają sporo witamin i minerałów, zwłaszcza selenu, cynku, miedzi i manganu, oraz wit. C, A, B i PP. Przede wszystkim jednak świetnie smakują – kto z nas nie pamięta z dzieciństwa smaku pierogów z jagodami polanych roztopionym masłem i posypanych cukrem?

Pierogi z jagodami Jawo smakują tak, jakby właśnie przygotowała je nam mama lub babcia. Ręcznie robione pierogi wypełnia duża ilość pysznego farszu, przygotowanego z całych jagód. Nie zawierają one sztucznych konserwantów i barwników.

Pierogi z jagodami Jawo polane śmietanką i posypane cukrem są idealne nie tylko na letnie obiady dla całej rodziny. Podane z sosem toffi i orzechami laskowymi będą natomiast wyrafinowaną propozycją poczęstunku dla niespodziewanych gości.

www.jawo.pl

  • Marka: Jawo
  • Opakowanie: 450 g
  • Cena: ok. 8,90 zł
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu