Przejdź do treści

KIANO Pro 10 DUAL – Tablet z licencją na profesjonalizm

Kiano, polski producent Tabletów przedstawia swoje najnowsze urządzenie, które bez wątpienia będzie rewolucyjnym, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość i możliwości techniczne dwurdzeniowego Pro 10 DUAL w stosunku do atrakcyjnej ceny.

To bardzo szybkie urządzenie skierowane do użytkowników poszukujących wydajnego narzędzia do pracy, a także rozrywki. Z pewnością nie zawiodą się Ci, którzy oczekują od Tabletu zaawansowanych rozwiązań, a to wszystko dzięki zdolności obliczeniowej, która dzieli się pomiędzy dwa rdzenie.

Technologie zastosowane w Pro10 II DUAL zaspokoją oczekiwania zaawansowanych i wymagających użytkowników korzystających  np.  z kilku aplikacji równocześnie, nie powodując  obniżenia wydajności.

Dwurdzeniowy Procesor  Rock Chip 3066, taktujący z szybkością 1,6 GHz – jest odpowiedzialny za szybkie działanie Tabletu. Pamięć operacyjna RAM o pojemności 1GB pozwala na wykorzystanie zaawansowanych funkcji, dzięki temu użytkownik zyskuje na jakości odtwarzanych aplikacji i filmów w HD a także gier 3D.

Pro 10 DUAL doskonale sprawdzi się więc jako  przenośny odtwarzacz  filmów w jakości full HD dzięki złączu HDMI.

PRO II DUAL w testach Antutu benchmark otrzymał 7999 punktów, co najbardziej obrazowo pokazuje możliwości tabletu.

Pro 10 Dual posiada pojemnościowy ekran o rozdzielczości 9,7” IPS multitouch, 1024×768 4:3, co sprawia, że użytkowanie jest  bardzo wygodne . Ponadto aż  desięciopunktowy system dotyku, umożliwiający niezwykle precyzyjne sterowanie urządzeniem , a  mali400 quad core dodatkowo pozwala na korzystanie z najbardziej zaawansowanych pod względem graficznym gier komputerowych oraz aplikacji.

Pro 10 DUAL ma imponująca pamięć  ROM , jest to aż 16GB, które umożliwiają przechowywanie wielu aplikacji, zdjęć, filmów, muzyki oraz gier.

Jeżeli i to byłoby mało, użytkownik może skorzystać z slotu na kartę microSD, o maksymalnej pojemności 32 GB.

Te rozwiązania pozwalają Pro 10 DUAL stanąć  w szranki z niejednym notebookiem czy komputerem stacjonarnym.

Pro 10 DUAL działa w oparciu o system operacyjny Android 4.0 z dostępem do Google Play, a komunikacje ze światem zapewnia wbudowany w urządzeniu moduł WiFi.

KIANO pomyślał również o akcesoriach, które mogą przydać się użytkownikowi  jak np. moduł Bluetooth , który zapewnia niezwykle szybki transfer danych – nawet do 3Mbit/s , a co za tym idzie daje możliwość podłączenia do pro 10 DUAL szeroką gamę innych akcesoriów jak słuchawki czy klawiatura.

Pro 10 DUAL spełnia również funkcję aparatu fotograficznego. Został bowiem wyposażony w dwa wysokiej klasy aparaty:

  • aparat w przedniej części pozwala na  prowadzenie wideokonferencji  przy użyciu  darmowych komunikatorów internetowych,
  • aparat z tyłu tabletu umożliwia robienie zdjęć oraz nagrywanie filmów w wysokiej jakości.

Oba mają rozdzielczość 2 megapikseli.

Producent udziela na swój sprzęt 2-letniej gwarancji.

Pro 10 DUAL to kolejne , najnowsze „dziecko” KIANO, która w ostatnim czasie przedstawiła nam kilka propozycji skierowanych do różnych odbiorców i uzależnionych od możliwości finansowych.

Pro 10 DUAL pojawi się na pólkach sklepowych w drugiej połowie sierpnia.

Cena Pro 10 DUAL to 899 zł – od 20 sierpnia w sieci Euro Rtv Agd.

Z pewnością rynek tabletów zostanie przez to mocno poruszony.