Przejdź do treści

Firma WIŚNIOWSKI już 23 lata na rynku

Zgrany zespół i otwarcie na nowe technologie złożyły się na sukces firmy Wiśniowski, która w branży budowlanej działa już 23 lata. Przez ten czas firma wyrobiła sobie mocną pozycję w całej Europie.

Firma Wiśniowski, producent bram garażowych i przemysłowych, jest jednym z największych pracodawców w regionie nowosądeckim. – Zaczynaliśmy od kilku pracowników. Dziś zatrudniamy ponad 1100 osób. To właśnie ci ludzie składają się na sukces firmy. Wspólnie z pasją i dbałością o szczegóły tworzymy innowacyjne, wysokiej jakości produkty. Odnotowujemy przy tym wysoki wzrost sprzedaży – mówi Andrzej Wiśniowski, założyciel i właściciel firmy.

Wiśniowski jako jedna z pierwszych w branży wprowadziła wiele nowych rozwiązań konstruktorskich, a także możliwość zamawiania bram  „na wymiar”. W procesie produkcji przywiązuje szczególną uwagę do korzystania z ekologicznych rozwiązań, wykorzystuje, m.in. naturalne oświetlenie, optymalizuje zużycie energii i wody, dba również o bezpieczeństwo i komfort pracy. – Nie spoczywamy jednak na laurach. Zamierzamy cały czas podnosić jakość naszych produktów, wykorzystując przy tym najnowsze osiągnięcia technologiczne – mówi Wiśniowski.

Firma  pracuje w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania według norm ISO 9001 oraz OHSAS 18001 co pokazuje, że produkty są dobrej jakości i bezpieczne w użytkowaniu. W ofercie znajduje się szerokie spektrum produktów, które znajdują zastosowanie w obiektach mieszkalnych, w obiektach użyteczności publicznej oraz zabudowaniach przemysłowych. W każdej sytuacji spełniają najwyższe, międzynarodowe normy bezpieczeństwa potwierdzone znakiem CE.

W tym roku założyciel i właściciel firmy Wiśniowski, Andrzej Wiśniowski został nagrodzony Złotym Dukatem w ramach Krakowskich Dukatów, jedna z najstarszych nagród w regionie.