Festiwal Mody w galeriach NoVa Park i Askana

Centrum Handlowe NoVa Park i Galeria Askana startują ze wspólnym projektem „Gorzów – Miasto Zakupów”. To cykl weekendowych akcji rabatowych – Weekendów Okazji, które organizowane będą raz w miesiącu. Już w dniach 4-5 sierpnia 2012 roku odbędzie się Festiwal Mody, w czasie którego na Klientów obu galerii czekają atrakcyjne zniżki na marki modowe.

Sierpniowy Weekend Okazji poświęcony będzie modzie. Tylko w dniach 4-5 sierpnia klienci odwiedzający NoVa Park i Galerię Askana będą mogli zakupić odzież, obuwie i dodatki w super cenach. Zniżki sięgające nawet 75% będzie można znaleźć m.in. w salonach Cubus, KappAhl, Smyk czy Wojas w galerii NoVa Park oraz w sklepach Reserved, Mustang czy Prima Moda w galerii Askana.

„Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie wspólnego projektu ‘Gorzów – Miasto Zakupów’ z Galerią Askana, ponieważ zależy nam na wykreowaniu wizerunku Gorzowa Wielkopolskiego jako miejsca, gdzie warto przyjechać na zakupy. Mam nadzieję, że organizowane Weekendy Okazji przypadną do gustu naszym Klientom i ściągną do naszego miasta wielu zakupoholików polujących na niesamowite rabaty” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

„Festiwal Mody to akcja, na przykładzie której widać dużą komplementarność obu centrów a jednocześnie pełną ofertę zakupową dostępną w Gorzowie. Oferty przygotowane przez nasze salony są bardzo ciekawe i mogą być niewątpliwie okazją do przyjazdu na zakupy” – dodaje Bartłomiej Bujnowski, marketing manager Galerii Askana.

Festiwal Mody to już kolejna wspólna inicjatywa galerii NoVa Park i Askana. Gorzowskie centra handlowe prowadzą właśnie akcję „Bilet za zakup”, w czasie której każdy, kto zrobi zakupy na kwotę minimum 50 złotych w obu galeriach otrzyma bilet na koncert zespołu BAJM, który odbędzie się 15 sierpnia 2012 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu