Ekipa platformy ToSieWytnie.pl wychodzi poza Internet

Oglądany przez ponad milion użytkowników miesięcznie* serwis ToSieWytnie.pl doczekał się pierwszego w historii zlotu fanów. W trakcie spotkania nagrano m.in. odcinek popularnego serialu „Piątek – the series” oraz „Upd@te – sieciowy donosiciel”, w którym wystąpili uczestnicy wydarzenia.

Organizatorzy zlotu, który odbył się w ostatni piątek w warszawskim pubie „Chwila Da Klub”, przewidzieli wiele niespodzianek dla wybranej w preselekcji grupy 150 najwierniejszych fanów projektu. Można było wziąć udział w konkursach wiedzy o seriach emitowanych na platformie i dyskutować z członkami obsady aktorskiej projektu o tajnikach powstawania programów. Jednak największa atrakcja czekała uczestników w dalszej części wieczoru.

Postanowiliśmy, że w naszej najpopularniejszej produkcji, „Upd@te – sieciowy donosiciel” oraz w serialu „Piątek – the series” tym razem wezmą udział widzowie – mówi Łukasz Skalik organizator imprezy i zarazem twórca platformy – W trakcie zlotu emitowaliśmy filmy, zapraszając na scenę osoby z widowni, aby mogły je zapowiedzieć i pozdrowić swoich bliskich, czyli tak naprawdę poprowadzić jedno wejście prezenterskie. Z kolei w popularnym „Piątku” po raz pierwszy wystąpili jego miłośnicy, odgrywając kilka przygotowanych na tę okazję scenek.

W trakcie imprezy miał też miejsce… maraton filmowy. Wyemitowano serię „Taśmy Kierownika” prezentującą kulisy powstawania programów platformy, w tym wpadki w odgrywanych scenach. Przedpremierowy pokaz odcinków, które ukazywać się będą w ToSieWytnie.pl w sierpniu, w napisach końcowych zawierał – ku zaskoczeniu widowni – listę wszystkich uczestników zlotu zarejestrowanych na stronie eventu (zamiast standardowej listy twórców).

Zainteresowanie imprezą oraz jej klimat przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego kolejny zlot planujemy zorganizować już na jesieni. Chcemy pozostać w ścisłym kontakcie z naszymi fanami, nie tylko wirtualnie, ale również w rzeczywistości. To niesłychanie inspirujące i motywujące zobaczyć w „realu”, jak widownia reaguje na konkretne sceny. Co ciekawe, nie zawsze śmieje się tam, gdzie nam się do tej pory wydawało – dodaje Łukasz Skalik,

Relacja wideo z wydarzenia ukaże się w specjalnym odcinku sztandarowej serii ToSieWytnie.pl,„Uliczny Kombajn”.

Materiały zdjęciowe, na prośbę organizatorów, w całości wykonali uczestnicy zjazdu. Można je oglądać na oficjalnym profilu serwisu na FB – http://facebook.com/tosiewytnie – oraz na profilach fanów projektu.

* ToSieWytnie.pl – 1 228 863 real users [źródło: Megapanel PBI/Gemius, 05.2012]

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu