Wyspa Skarbów – zniżki zawsze pod ręką

Masz dość czekania na wyprzedaże? Idziesz na zakupy i chcesz korzystać z dostępnych rabatów? Nudzi Cię wycinanie zniżek z gazet? A może zdarzyło Ci się zapomnieć wydrukować kupon rabatowy? Tego typu problemów można uniknąć z Wyspą, aplikacją mobilną z najlepszymi zniżkami w Twojej okolicy.

Wyspa została stworzona z myślą o miłośnikach zakupów, którzy nie lubią przepłacać. Z Wyspy, w odróżnieniu od aplikacji zakupów grupowych, może skorzystać każdy. Wystarczy bezpłatnie zarejestrować się i pobrać aplikację na telefon. Wyspa dostępna jest jako aplikacja mobilna na iOS oraz Android, system WAP, a także przez serwis internetowy www.wyspaskarbow.pl. Dzięki zastosowaniu geolokalizacji aplikacja sama podpowiada kiedy użytkownik jest blisko okazji.

Korzystanie z Wyspy jest intuicyjne, wygodne i praktyczne. Przeglądanie ofert oraz ściąganie kuponów dostępne są o każdej porze, a codziennie można skorzystać z dowolnej ilość ofert. Co ważne, aplikacja pozwala na pobieranie kuponów rabatowych bezpośrednio na telefon. Bez drukowania kuponów, wypełniania zbędnych formularzy, czy wycinania rabatów z gazet.

Z Wyspy korzysta Ania (20 l.) – studentka dziennikarstwa, pasjonatka mody. Dziewczyna potrafi wydać każdą ilość gotówki na nowe ubrania, buty, czy też drobne akcesoria. Jest młoda, przebojowa, ciągle w ruchu.

– Zakupy zawsze poprawiają mi humor – mówi. Dlatego często, gdy jestem na mieście włączam aplikację Wyspa i sprawdzam dostępne rabaty w mojej okolicy. Najczęściej wybieram te w centrach handlowych, bo tam jest najwięcej zniżek na moje ulubione marki – dodaje Ania.

Wyspa to jedyna w Polsce aplikacja mobilna, która umożliwia kupowanie produktów znanych marek w promocyjnej cenie. Rabaty dostępne poprzez aplikację sięgają nawet 100% i obejmują zniżki na zakupy takich marek jak: Atlantic, Big Star, Reporter, Red Rubin, Puma i wielu innych. Wyspa to miejsce, gdzie można znaleźć najlepsze zniżki na markowe zakupy, przez cały rok.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu