Przejdź do treści

Ricoh Polska członkiem Polskiej Izby Druku

Na podstawie uchwały Rady Polskiej Izby Druku, firma Ricoh Polska została przyjęta w poczet członków PID.

Firma Ricoh jest obecna na rynku poligraficznym w Polsce od 2010 roku. Po dwóch latach Ricoh Polska może pochwalić się bogatym portfolio wielokrotnie nagradzanych urządzeń produkcyjnych zarówno na papier cięty (Pro™ C901, Pro™ C751/651 i Pro™ 907/1107/1357), jak i ciągły (InfoPrint® 5000 oraz InfoPrint® 4100).

Urządzenia Ricoh to doskonała jakość wydruków, innowacyjne rozwiązania i bardzo szeroka gama obsługiwanych mediów. Dzięki technologii VECSEL i chemicznemu tonerowi w technologii PxP™ jakość wydruków jest maksymalnie zbliżona do jakości offsetowej, a rozwiązania takie jak pakiet ORU (Operator Replacable Unit) dają klientom pewność produkcji 24/7.

W Europie Ricoh zajmuje pierwsze miejsce w sprzedaży urządzeń produkcyjnych. W Polsce, od 2010 roku Ricoh buduje świadomość marki wśród klientów na rynku poligraficznym i codziennie udowadnia, że jest rzetelnym i odpowiedzialnym partnerem. W ramach strategii umacniania pozycji na tym rynku, podjęta została decyzja o członkostwie w Polskiej Izbie Druku.

Polska Izba Druku jest organizacją samorządu gospodarczego, reprezentującą interesy gospodarcze podmiotów działających w branży poligraficznej na terenie całego kraju. Członkami Izby są firmy zajmujące się usługami i produkcją poligraficzną, handlem wyrobami i środkami do produkcji poligraficznej oraz produkcją i obsługą serwisową maszyn i urządzeń poligraficznych.

Ricoh Polska została również firmą wspierająca PID.