Płać alternatywnie na OFF Festivalu

Wakacje to okres festiwalowy. Na początku sierpnia alternatywna i nietuzinkowa muzyka zawita do Katowic. Festiwalowiczowe, którzy wybierają się na siódmą edycję OFF Festivalu będą mogli zapomnieć o kolejkach i portfelach. Za wszystkie przekąski, napoje i festiwalowe pamiątki będą mogli płacić szybko i bezpiecznie za pomocą kart MasterCard PayPass.

OFF Festival zadebiutował w 2006 i, co roku zdobywa coraz więcej fanów. Zjeżdżają się na niego miłośnicy muzyki z Polski i ze świata. Dla wielu festiwal stał się nie tylko ważną imprezą w kalendarzu muzycznym, ale i pewnym stylem życia, w zgodzie z obowiązującymi trendami, pod prąd nudzie i przeciętności.

Potwierdzają to coraz większa popularność wśród fanów, a także liczne wyróżnienia. OFF Festival zdobył prestiżową nagrodę European Festival Award w kategorii Najlepszy Festiwal Średniej Wielkości, a także znalazł się w elitarnym gronie kilku festiwali nominowanych do nagrody za najlepszy program. Festiwal w Katowicach został także wyróżniony przez popularny serwis internetowy Pitchfork, który umieścił go na liście 20 najważniejszych letnich festiwali na świecie w roku 2012!

W celu uprzyjemnienia festiwalowiczom czasu, wszystkie stoiska na OFF Festivalu będą akceptowały płatności kartami płatniczymi i gadżetami MasterCard PayPass. W ten sposób każdy z nich będzie mógł szybko, wygodnie i bezpiecznie płacić nie martwiąc się o gotówkę, a co najważniejsze nie tracąc cennych chwil na staniu w kolejce. Wystarczy zbliżyć swoją kartę lub gadżet płatniczy – brelok, naklejkę lub zegarek wyposażony w technologię MasterCard PayPass do terminala i po chwili transakcja jest dokonana. Jeżeli kwota zakupów przekroczy 50 zł, oprócz zbliżenia karty lub płatniczego gadżetu do czytnika trzeba dodatkowo wstukać kod PIN, jednak nadal bez konieczności podawania go sprzedawcy.

„OFF Festival to kolejna muzyczna impreza, na której płatności uprzyjemnia technologia MasterCard PayPass Dzięki niej festiwalowicze nie muszą nosić przy sobie pieniędzy, bo za wszystkie przekąski, gadżety i pamiątki będą mogli płacić jedynie zbliżając swoją kartę do terminala. To takie proste i przyjemne. A co istotne będą mogli w ten sposób także płacić po festiwalu podczas codziennych zakupów” – mówi Luiza Derek, Marketing Manager Oddziału MasterCard Europe w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu