Konkurs Dobry Design 2013

Startuje druga edycja wyjątkowego konkursu Dobry Design 2013. Ma on na celu wyłonienie najciekawszych produktów wyposażenia i wystroju wnętrz.

Organizatorem konkursu jest magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj. Do udziału w konkursie zaproszeni zostali producenci i dystrybutorzy. Ich produkty zostaną ocenione przez stu architektów i projektantów wnętrz, którzy także wydadzą opinię nagrodzonym produktom. Mając na uwadze możliwie najlepszą konkretyzację zgłaszanych produktów, przydzielono je do jednej z 10 kategorii konkursowych: przestrzeń salonu, przestrzeń sypialni i garderoby, przestrzeń kuchni i jadalni, przestrzeń łazienki, przestrzeń pracy, przestrzeń dziecka, AGD, oświetlenie, podłogi i ściany, okna i drzwi.

Tym, co wyróżnia Konkurs Dobry Design 2013 i czyni go niepowtarzalnym wydarzeniem na polskim rynku wyposażenia i wystroju wnętrz, jest profesjonalne jury. Ta silna, niezależna, a przede wszystkim opiniotwórcza grupa ekspertów odda swoje głosy w październiku bieżącego roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w listopadzie, a wskazane przez jury produkty otrzymają tytuł i znak towarowy DOBRY DESIGN 2013.

Swoją opinię będę mogli także wyrazić Internauci, którzy po zalogowaniu w serwisie Dobrzemieszkaj.pl, otrzymają możliwość zagłosowania na swoich faworytów. Produkt, który w ten sposób spotka się z największym uznaniem, otrzyma wyróżnienie DOBRY DESIGN 2013 – NAGRODA KONSUMENTA.

Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich producentów i dystrybutorów produktów wystroju i wyposażenia wnętrz.  Odkryjmy wspólnie DOBRY DESIGN!

Zgłoszenia można przesyłać do końca września bieżącego roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu