TomTom wprowadza na rynek nowy uchwyt Car Kit z zestawem głośnomówiącym dla smartfonów

Firma TomTom zaprezentowała uchwyt dla smartfonów TomTom Car Kit z zestawem głośnomówiącym o najwyższej jakości dźwięku, zapewniający głośne i wyraźne rozmowy telefoniczne oraz nawigowanie bez konieczności użycia rąk.

Najważniejszą cechą nowego uchwytu Car Kit jest zaawansowany system redukowania szumów i odgłosów, który skutecznie obniża poziom szumu tła dla dzwoniącego i eliminuje szum otoczenia dla kierowcy.

Nowe możliwości uchwytu pozwalają na używanie smartfona w trakcie jazdy w jeszcze bardziej bezpieczny i wygodny sposób. Zaprojektowany na nowo uchwyt Car Kit został wyposażony w regulowany zacisk, który można dopasować do dowolnego smartfona w pokrowcu czy też bez. Wysuwany mikrofon można przyczepić do daszka przeciwsłonecznego, żeby zapewnić głośniejsze i bardziej wyraźne rozmowy.

„Nowy uchwyt Car Kit został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie”, tłumaczy Corinne Vigreux, TomTom. „Dzięki dobrej jakości dźwięku i nowym możliwościom uchwytu, zapewniamy kierowcom jeszcze prostsze i bezpieczniejsze wykonywanie połączeń i używanie aplikacji nawigacyjnych w czasie jazdy. Naszym celem jest pomóc kierowcom być zawsze skupionym na kierownicy i drodze dzięki nowym zaawansowanym funkcjom urządzenia.”

TomTom Hands Free Car Kit będzie dostępny w dwóch wersjach, dla iPhone i kompatybilnych z micro USB smartfonów na platformie Android z możliwością automatycznego połączenia dwóch urządzeń mobilnych jednocześnie. Przy połączeniu za pomocą Bluetooth® zostanie uruchomione rozpoznawanie głosu, co pozwoli kierowcom korzystać z nawigacji i prowadzić rozmowy bez odrywania rąk od kierownicy.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku prezentującego TomTom Hands Free Car Kit.

Ceny i dostępność

TomTom Hands Free dla iPhone oraz innych smartfonów będzie dostępny w wybranych sklepach sprzedaży detalicznej a także na stronie www.tomtom.com\smartphone. Cena uchwytu to 429 PLN.

TomTom Hands Free Car Kit dla iPhone w zestawie z nawigacyjną aplikacją z mapami Wschodniej Europy jest do nabycia w cenie 629 PLN.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu