Strefa Dobrych Cen Black Red White w Legnicy

Niebywałą gratkę szykuje Black Red White dla mieszkańców Legnicy! Już w najbliższą sobotę, 4 sierpnia o godz. 10.00 w salonie przy ul. Grunwaldzkiej 9 nastąpi wielkie otwarcie Strefy Dobrych Cen. To kolejne – po Lublinie, Poznaniu, Zabrzu, Wrocławiu i Kaliszu – miasto, w którym meble dostępne będą w wyjątkowo niskich cenach od ręki.

Produkty w legnickiej Strefie Dobrych Cen będzie można kupić w 20 ratach 0%, a dodatkowo – tylko w sobotę – pozostała oferta Black Red White będzie tańsza aż o 30%!

Strefa Dobrych Cen Black Red White to doskonałe miejsce dla każdego, kto szuka niecodziennych okazji. Atrakcyjna propozycja mebli z ekonomicznej oferty Basic została przygotowana specjalnie z myślą o miłośnikach szybkich i niedrogich zakupów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Tanio i od ręki będzie można kupić m.in. regały, komody, biurka, stoliki okolicznościowe i rtv, szafy, przedpokoje, meble tapicerowane, a także pełne komplety mebli do pokoju dziennego, młodzieżowego i kuchni. Atrakcyjne ceny obejmą również szeroką gamę artykułów wyposażenia wnętrz przeznaczonych do kuchni, jadalni, sypialni czy garderoby.

Hitami cenowymi w legnickiej Strefie Dobrych Cen będą: sofa Carla z funkcją spania i pojemnikiem na pościel za jedyne 399 zł, kuchnia Junona za 599 zł oraz komplet mebli pokojowych Savana II za 999 zł.

Wszyscy, którzy poszukują wyjątkowych okazji ucieszy również możliwość zakupu asortymentu ze Strefy Dobrych Cen nawet w 20 ratach 0%. Dodatkowo – tylko w dniu otwarcia – w legnickim salonie Black Red White wybrany asortyment będzie tańszy o 30%! Takiej okazji nie można przegapić! Szczegóły oferty w regulaminie dostępnym w salonie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu