Przejdź do treści

„Startup Pirates” w Polsce

Już we wrześniu w Poznaniu odbędzie się „Startup Pirates”. Wydarzenie opiera się na tygodniowych warsztatach i szkoleniach przeprowadzonych przez uznanych promotorów przedsiębiorczości.

„Startup Pirates” to pierwsze tego typu spotkanie zorganizowane w Polsce przez akcelerator Huge Thing, a drugie w Europie Środkowej. Inicjatywa powstała w Portugalii i szybko rozszerzyła się na inne kraje europejskie. W Poznaniu odbędzie się w dniach od 22 do 29 września 2012 roku.

Tematyka szkoleń będzie obejmowała takie zagadnienia, jak marketing, ekonomia, zarządzanie, czy modelowanie biznesowe i przewidywanie trendów. Omówione kwestie zostaną zaprezentowane w praktyce podczas warsztatów. Oprócz tego, uczestnicy imprezy będą mieli okazję do rozmów z inwestorami. W ten sposób zostanie całościowo przekazana wiedza dotycząca prowadzenia własnej działalności gospodarczej i pozyskiwania dodatkowych środków finansowych na dalszy rozwój.

Chęć uczestnictwa należy zgłaszać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie http://poznan.startuppirates.org/register/. Spośród wszystkich nadesłanych aplikacji zostanie wybranych 30 osób, które będą mogły uczestniczyć w warsztatach i szkoleniach.