Pobierz bezpłatne wydania tabletowe Gazety Bankowej

W App Store i Google Play dostępne są już dwa bezpłatne wydania „Gazety Bankowej” do pobrania (numer czerwcowy oraz lipcowo-sierpniowy). Poznaj m.in. opracowany po raz 20. ranking Najlepszych Banków, przeczytaj wywiad ze Zbigniewem Jagiełło, prezesem PKO BP oraz oceń ciekawe gadżety biznesowe znajdujące się w dziale Nauka i technologia. Wydania zostały przygotowane przez Apellę S.A. we współpracy z dystrybutorem oprogramowania Adobe Digital Publishing Suite w Polsce, firmą Optizen Labs.

Co zyskują czytelnicy Gazety Bankowej w wersji tabletowej?

  • Pełne wersje tekstów z papierowego wydania gazety, uzupełnione o dodatkowe wypowiedzi, zdjęcia oraz linki do stron internetowych,
  • Integrację z portalami społecznościowymi,
  • Przejrzyste analizy, wykresy i elementy graficzne z możliwością ich powiększania,
  • Galerie zdjęć z najważniejszych wydarzeń świata bankowego,
  • Multimedia – wywiady, wypowiedzi, relacje video uzupełniające treści artykułów.

Gazeta Bankowa została przygotowana także pod nowego iPad’a (z ekranem Retina).

„Branża wydawnicza ewoluuje, chociaż większość czytelników z pewnością pozostanie przy papierowej wersji Gazety Bankowej. Wychodzimy jednak naprzeciw oczekiwaniom tych czytelników, dla których gazeta była trudno dostępna w tradycyjnych kioskach, a którzy chętnie sięgnęliby po nasze wydawnictwo, szczególnie przydatne w pracy biznesowej.” – mówi Maciej Goniszewski, redaktor naczelny Gazety Bankowej.

Aplikacja jest do pobrania z:

  • https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.com.apella.bankowa
  • http://itunes.apple.com/pl/app/gazeta-bankowa/id535602988?mt=8

Wrześniowe wydanie będzie można pobrać za 4,99 € (App Store) i odpowiednio – 21 PLN (Google Play), cena także jest korzystniejsza niż w kioskach (29 PLN).

O wydaniu tabletowym szukaj także na profilu Gazety Bankowej na Facebooku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu