Centro w Wola Parku

Czy możliwe jest osiągnięcie modnego wyglądu bez nadmiernego nadwyrężania portfela? Oczywiście, bo w Wola Parku otworzył się właśnie sklep marki Centro.

Marka Centro, oferująca modne obuwie i akcesoria, funkcjonuje na polskim rynku od 2011 roku. Te kilka lat wystarczyło jednak, by podbić serca młodych klientów. Centro oferuje nowoczesne kolekcje nawiązujące do aktualnych trendów kreowanych przez światowe domy mody w przystępnych cenach. Asortyment salonów marki Centro jest bardzo urozmaicony i liczy ponad 2 000 modeli obuwia i akcesoriów w różych stylach – od high fashion, poprzez sport i casual, aż po klasyczne propozycje.

Już we wrześniu dostępna będzie specjalna kolekcja obuwia przygotowana we współpracy z topową modelką Natalią Vodianovą. Światowej sławy modelka została twarzą marki Centro, co komentuje następująco: „Chcę, aby każda dziewczyna, tworząc nowe stylizacje dla siebie, mogła cieszyć się prawdziwie stylowymi i pięknymi butami. Wraz z marką Centro chcę dać wszystkim dziewczynom szansę poczucia się jak księżniczka, wspaniale i niepowtarzalnie”. Projekty butów były opracowywane przez kilka miesięcy, a Natalia osobiście brała udział w procesie twórczym. Unikalna kolekcja butów „Natalia Vodianova i Centro” dla Fundacji Naked Heart zapowiada się jako jeden z największych projektów charytatywnych. Część zysku ze sprzedaży nowej kolekcji zostanie przekazana na rzecz fundacji charytatywnej modelki. Dzięki temu każdy klient Centro będzie miał możliwość wspierania akcji.

Salon Centro w Wola Parku zajmie powierzchnię 430 m2.

Serdecznie zapraszamy do nowootwartego sklepu marki Centro, który już działa na 1szym piętrze centrum Wola Park!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu