Rockuj z PayPass’em™ na 18. Przystanku Woodstock

Festiwalowe lato w Polsce trwa. Po czerwcowo – lipcowych imprezach w Trójmieście, stolicy i Wrocławiu, czas na sierpniowe wydarzenia muzyczne. Drugi wakacyjny miesiąc rozpoczyna się w Kostrzynie nad Odrą od 18. edycji Przystanku Woodstock. W tym roku po raz pierwszy uczestnicy festiwalu będą mogli szybko i wygodnie płacić za wszystkie przekąski i gadżety, dzięki technologii zbliżeniowej MasterCard PayPass.

Przystanek Woodstock to festiwal znany nie tylko w Polsce, ale i poza nią. Fani muzyki rockowej i reggae z całej Europy zjeżdżają się do Kostrzyna, aby poczuć wyjątkową atmosferę panującą podczas tej imprezy. W tym roku na festiwalowiczów czekają liczne atrakcje muzyczne i nie tylko.

Podczas 3 dni dużą sceną festiwalową zawładną zespoły z Polski, takie jak Vavamuffin, Happysad, Deriglasoff, Gooral, Luxtorpeda, My Riot, czy Elektyczne Gitary oraz z zagranicy – Damian „Jr Gong” Marley, Machine Head, The Darkness i Sabaton. W tym samym czasie koncerty będą odbywały się także na małej scenie, zwanej folkową.

Jednak Woodstock jest znany również z wielu atrakcji odbywających się poza sceną. Jedną z nich jest Akademia Sztuk Pięknych, podczas której będzie można wysłuchać wystąpień m.in. Prezydenta Polski, Bronisława Komorowskiego i Prezydenta Niemiec, Joachima Gaucka, Janiny Paradowskiej, czy Krzysztofa Hołowczyca. Oprócz tego podczas festiwalu będą zorganizowane liczne warsztaty: ceramiczne, muzyczne, filmowe, czy improwizacji kabaretowych. Festiwalowicze na Przystanku będą także mogli tradycyjnie oddać krew i odwiedzić stanowiska wielu organizacji pozarządowych.

Jak na każdym festiwalu najbardziej oblegane będą stoiska gastronomiczne i sklepy z pamiątkami. Aby uprzyjemnić czas i skrócić kolejki, każdy festiwalowicz w tym roku będzie mógł po raz pierwszy płacić kartami i gadżetami z technologią zbliżeniową MasterCard PayPass. Dzięki temu szybko i łatwo zapłaci za wszystkie napoje, przekąski i pamiątki jedynie zbliżając swoją kartę lub gadżet płatniczy do terminala. Co w tym przypadku bardzo istotne – można nimi dokonać płatności na dowolną kwotę. Jeżeli kwota zakupów przekroczy 50 zł, oprócz zbliżenia karty lub płatniczego gadżetu do czytnika trzeba dodatkowo wstukać kod PIN, jednak nadal bez konieczności podawania go sprzedawcy.

„MasterCard PayPass od wielu lat towarzyszy największym festiwalom muzycznym i filmowym w Polsce. W tym roku zalety tej technologii poznają także uczestnicy 18. Przystanku Woodstock. Dzięki MasterCard PayPass przeżyją cały festiwal bez żetonów, bez kolejek i bez straty cennego czasu. A jeżeli taka forma płatności im się spodoba będą mogli z niej korzystać także poza festiwalem podczas codziennych zakupów” – mówi Luiza Derek, Marketing Manager Oddziału MasterCard Europe w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu