Nowa odsłona CRM7 PRO

Nieustanny rozwój firmy more7 Polska Sp. z o.o. oraz troska o zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług zaowocowały stworzeniem nowej wersji systemu CRM7 PRO. W ręce naszych klientów oddajemy aplikację funkcjonującą w oparciu o nowoczesne technologie wraz z nowym, bardziej intuicyjnym wyglądem.

System PRO, poprzez wykorzystanie swoich modułów biznesowych oraz rozbudowanych baz danych, jest centralnym źródłem informacji o klientach. Bezpieczeństwo w korzystaniu z tych danych jest więc niezmiernie ważne. more7 Polska przy budowie i modernizacji systemu CRM7 PRO korzysta zawsze z najnowszych, ale sprawdzonych i stabilnych technologii.

W trosce o zadowolenie naszych klientów przygotowaliśmy nową odsłonę systemu CRM7 PRO. To co przykuwa uwagę od pierwszego kontaktu z nowym systemem to nowy, bardziej przejrzysty i intuicyjny interfejs użytkownika. Ergonomia i nowoczesność to idealne połączenie dla wymagających Klientów.

Szczegółowe informacje dotyczące nowej wersji systemu CRM7 znajdą Państwo na stronie: http://www.crm7.pl/crm7-pro-nowy-wyglad/

www.more7.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu