Moda, światło i design – krakowski pokaz kolekcji MMC na 5. urodzinach andel’s Hotel

andel’s Hotel Cracow to hotel związany ze światem mody i designu, dlatego swoje 5. urodziny obchodził pod hasłem „Fashion, Light & Design”. Galę urodzinową, poprowadziła Joanna Horodyńska a punktem kulminacyjnym wieczoru był pierwszy w Krakowie pokaz mody MMC Studio.

andel’s Hotel Cracow to pierwszy 4-gwiazdkowy design hotel w Polsce, który wciela w życie nowoczesną koncepcję hotelarstwa. Zlokalizowany  jest w samym centrum Krakowa, niedaleko Głównego Dworca Kolejowego, historycznego Rynku Głównego i Galerii Krakowskiej. Designerskie wnętrza hotelu zostały zaprojektowane przez słynny brytyjski duet architektów – Jestico+Whiles. Wyróżniają się butikowym charakterem i nowoczesną funkcjonalnością.  designerski budynek będący odzwierciedleniem założeń architektonicznego projektu Nowe Miasto. Dziś andel’s Hotel Cracow jest jedną z wizytówek Krakowa oraz najmodniejszym i jednym z najlepszych hoteli w Polsce. „Taki status zobowiązuje, dlatego urodziny andel’sa odbywają się pod hasłem „Fashion, Light & Design”.– podkreślała Elżbieta Pniewska, General Manager andel’s i Chopin Hotel Cracow Wzięło w nich  udział 250 osób ze świata biznesu, m.in. Vienna International Hotelmanagement AG – zarządcy hotelu i Warimpex – jego inwestora, jak również show-biznesu, m.in. Agnieszka Korzeniowska i Joanna Horodyńska.

Urodzinową galę  uświetnił modowy projekt studentek Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej inspirowany designem hotelu, a kulminacyjnym punktem wieczoru był pokaz  MMC Studio. Łódzki duet projektantów,  pojawia się na najważniejszych imprezach związanych z modą,m.in. w Nowym Jorku, Moskwie czy Madrycie. Kolekcje MMC można regularnie oglądać na Fashion Week Poland, którego partnerem jest andel’s Hotel Łódź. Ilona Majer i Rafał Michalak stworzyli własny, charakterystyczny styl nonszalanckiego, ekskluzywnego minimalizmu, zamkniętego w ultranowoczesnej tkaninie. Ubrania z kolekcji  MMC pojawiają się w sesjach Twojego Stylu, Elle, Vivy, Pani czy Gali. Kreacje duetu noszą osoby ze świata mody, filmu, muzyki, m.in. Aneta Kręglicka, Magdalena Cielecka, Małgorzata Bela, Kinga Rusin, Magda Mołek czy Joanna Horodyńska, która nie tylko prowadziła imprezę andel’sa, ale również zaprezentowała jedną z kreacji MMC na wybiegu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu