Laur Klienta dla tabletów Goclever

Tablety z linii GOCLEVER TABTM znalazły się w prestiżowym gronie produktów rekomendowanych  w ogólnopolskim plebiscycie konsumenckim – LAUR KLIENTA – ODKRYCIE 2012. To już druga nagroda przyznana przez Rzeczpospolitą marce GOCLEVER.

Tablety firmy GOCLEVER, zdobywając wyróżnienie w rankingu LAUR KLIENTA – ODKRYCIE 2012, okazały się najbardziej preferowanym produktem w swojej kategorii. Wyróżnienie w plebiscycie jest tym bardziej cenne i prestiżowe, gdyż o jego przyznaniu decydują wyłącznie klienci, którzy na co dzień korzystają z tabletów GOCLEVER. Zadowolenie użytkowników to najlepszy dowód wysokiej jakości i niezawodności tabletów.

Kategoria Odkrycie Roku przeznaczona jest dla innowacyjnych produktów i usług, a także tych, które wyróżniły się ciekawymi działaniami marketingowymi. Wyróżnienie otrzymują tylko nieliczne firmy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów i nie spoczywając na laurach, Goclever stale rozszerza wyróżnioną kategorią produktową.

Jeszcze w tym roku pojawi się w sprzedaży kilka interesujących modeli z najbardziej popularnymi przekątnymi ekranu – 7” i 9,7”. Nowe tablety Goclever będą wyposażone w ekrany pojemnościowe oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne cieszące się obecnie ogromnym zainteresowaniem użytkowników na całym świecie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu