Inotel rozwija ofertę HD Premium

Tagi:

Inotel, operator telekomunikacyjny z Wielkopolski, poinformował o dołączeniu do oferty telewizyjnej kolejnego pakietu Premium HD. W ramach HBO HD znaleźć można programy HBO HD, HBO 2 HD oraz HBO Comedy HD. Pakiet, dostępny za cenę 6 zł/m-c, zostanie aktywowany z dniem 6 sierpnia 2012 roku.

Programy HBO nadawane w jakości HD to nowe propozycje wielkopolskiego Inotela, niedostępne do tej pory w ofercie operatora. HBO HD, HBO 2 HD oraz HBO Comedy 2 HD znaleźć będzie można od poniedziałku 6 sierpnia w ramach nowego pakietu Premium HBO HD za cenę 6 zł na miesiąc. Przypomnijmy, że zwykłe kanały cyfrowe HBO dostępne są w pakiecie kosztującym 22 zł/m-c, a przy jego połączeniu z pakietem Cinemax (Cinemax, Cinemax 2 – cena standardowa 14 zł) za oba pakiety zapłaci się nie 36, a zaledwie 27 zł.

Programy HBO HD to jeszcze nie koniec zmian, jakie w najbliższym czasie szykuje wielkopolski Inotel. Już niedługo bowiem telewizyjny pakiet podstawowy tego operatora zasilą kolejne, darmowe programy nadawane w jakości HD. Te zmiany pojawią się w drugiej połowie sierpnia 2012 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu