Przejdź do treści

Finansosfera Sp. z o.o. udziałowcem w Finser.pl

Finser.pl webaplikacja służącą do zarządzania pieniędzmi trafia do działalności Finansosfera Sp. z o.o., wydawcy grupy serwisów finansowych z porównywarką finansosfera.pl na czele.

Kluczem do skutecznego oszczędzania jest analiza wydatków. Nie musimy tego jednak robić podliczając na kartce wydane zakupy. Obecnie w internecie dostępnych jest wiele narzędzi umożliwiających katalogowanie naszych finansów i zarządzanie pieniędzmi w łatwy i szybki sposób. Jednym z nich jest Finser.pl.

Analiza finansami nie musi być żmudna i skomplikowana. Na rynku istnieje wiele programów i aplikacji służących zarządzaniu domowym budżetem, jednak w wielu z nich proces wprowadzania kolejnych transakcji jest bardzo wymagająca i długotrwała. Finser.pl pozwala użytkownikowi w kilka chwili dodać do jego konta poniesione wydatki i przychody. Użytkownik może sam nadawać nazwy poszczególnym pulom i transakcjom. Dzięki prostym funkcjom, symbolom i znakom można  szybko i w łatwy sposób wprowadzić do systemu wszystkie dane. Ponadto Finser.pl obsługuje 5 walut: PLN, GBP, EUR, USD oraz CHF. Przyjemny interfejs, innowacyjny sposób wprowadzania transakcji oraz wykresy generowane dla każdej puli są jego dużym plusem. Tej aplikacji można używać również w wersji mobilnej na smartfonach i tabletach.

Warto jednak pamiętać, że tylko regularne i rzetelne wprowadzanie wszystkich transakcji do panelu zarządzania finansami odniesie skutek. Po kilku miesiącach obserwacji i analizy, wiedząc jak wyglądają nasze wydatki, możemy bez problemu określić, gdzie warto i należy szukać oszczędności, bez uszczerbku na dotychczasowym poziomie życia. Uzyskane w ten sposób pieniądze można zainwestować w dobrze oprocentowaną lokatę lub inny produkt bankowy.

„Kiedyś zacząłem używać aplikacji finser.pl jako dodatkowego narzędzia do zarządzania moim skromnym budżetem domowym. Bardzo spodobała mi się intuicyjność tego programu. Po kilku spotkaniach z Bartłomiejem Tadychem stwierdziliśmy, że fajnie byłoby to rozhulać i w ten sposób powstała inicjatywa, która przerodziła się we współpracę, a dziś połączenie naszych sił i działanie pod wspólną marką grupy finansosfera. Rozwój managera finansów z narzędziami przygotowanymi przez porównywarkę finansową daje użytkownikowi idealne miejsce do zarządzania swoimi finansami osobistymi” – mówi Rafał Tomkowicz, Dyrektor Zarządzający w Finansosfera Sp. z o.o.

„Dzięki współpracy z Finansosferą mamy zamiar zwiększyć zasięg aplikacji, jak i skorzystać z ich doświadczenia w prowadzeniu Internetowego biznesu. Mamy nadzieje, że współpraca będzie owocna dla obydwu stron.” – Bartłomiej Tadych, pomysłodawca i twórca finser.pl.

Finansosfera.pl to niezależna porównywarka usług finansowych, której głównym zadaniem jest dostarczanie rzetelnej informacji na temat produktów bankowych dostępnych na polskim rynku finansowym. Serwis generuje dużą ilość raportów i rankingów, które mają pomóc użytkownikom w dokonaniu właściwego wyboru poszukiwanych usług, jak również opiera ocenę produktów na podstawie niezależnych opinii wystawianych przez samych Internautów. Na portalu można również skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów, dotyczących najkorzystniejszych rozwiązań w sferze doboru odpowiednich opcji kredytowania nieruchomości, bądź budowaniu portfela dobrych oszczędności.

„W planach rozwoju mamy wzbogacenie aplikacji finser.pl o większą ilość statystyk oraz wykresów, zwiększenie jej mobilności ale przede wszystkim wprowadzeniu płatnych kont premium, które będą bardzo przydatne dla podmiotów prowadzących działalności gospodarcze pod względem planowania kosztów oraz stałego monitorowania na bieżąco swoich wydatków” – dodaje Tomkowicz.