Przejdź do treści

endorfina events dla Nokia i Microsoft

Agencja endorfina zrealizowała cykl czterech sekretnych eventów dla Nokia i Microsoft, które odbyły się w największych miastach Polski.

„Formuła wydarzeń jest owiana tajemnicą i nie możemy zdradzić szczegółów. Możemy tylko powiedzieć, że to początek projektu mającego na celu edukację w zakresie nowych produktów Nokia i Microsoft.” – powiedziała Agnieszka Sołtysiak – Partner w endorfina events.

Atrakcje na każdej z imprez podyktowane były przez najważniejsze cechy produktów Nokia oraz Microsoft. Głównym elementem wydarzeń była muzyka. Każdy z uczestników mógł podczas eventów podłączyć swój smartfon do miksera i razem z DJem zagrać za konsoletą czy też wziąć udział w silent disco. Ponadto goście mogli odwiedzić strefę Kinect gdzie niczym w filmie „Raport Mniejszości” za pomocą bezdotykowego systemu zapoznawali się z sekretami smartfonów Nokia Lumia oraz Oprogramowania Windows Phone.

W strefie chillout goście poznali narzędzie SkyDrive – wirtualny twardy dysk Microsoft. Mogli również grać w gry na Xbox z kontrolerem Kinect, dostępne zarówno dla konsoli jak i smartfonów Nokia Lumia z Windows Phone. Uczestnicy dowiedzieli się też czym jest Marketplace – miejsce, w którym można kupować aplikacje aby czerpać najwięcej przyjemności ze swojego smartfona Nokia z Windows Phone.