Xperia go niezastąpiona w akcji

Xperia go – smartfon wodoodporny, o podwyższonej wytrzymałości jest obecnie testowany przez cały 79-cio osobowy zespół ratowników Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy otrzymali smartfony w żółtym kolorze wraz ze sportowymi akcesoriami. Po pierwszych testach ratownicy MOPR.

Zachwalają wzmocnioną obudowę:

„Sony Xperia go ze względów na swoje właściwości świetnie nadaje się dla ratowników MOPR. W czasie akcji ratowniczych, technicznych lub przy pracy na kąpielisku nie musimy martwić się o to, że telefon zamoknie i przestanie działać lub wpadnie w piach a ziarenka dostaną się pod obudowę i zablokują urządzenie”

i jakość aparatu fotograficznego:

„Ogromną zaletą smartfona Sony Xperia go jest wbudowany aparat fotograficzny. Robi rewelacyjne zdjęcia i daje możliwość kręcenia filmów nawet pod wodą. Ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z wielką ochotą wykorzystują te właściwości podczas dokumentowania akcji i w czasie ćwiczeń na wodzie”

Doceniają zalety Androida:

„Doskonałe oprogramowanie. System Android można idealnie dopasować do własnych potrzeb. Liczne aplikacje ze strony Google Play pozwalają spersonalizować to urządzenie. Nawigacja satelitarna może przydać się nie tylko na drodze. Doskonale sprawuje się także na mazurskich jeziorach.” – nazwisko?

oraz dodatkowe wyposażenie:

„Mocowanie na rękę przydaje się podczas biegania lub przy pracach gdzie potrzebne są obie ręce. Zestaw słuchawkowy daje doskonały, czysty dźwięk. Pozwala na wykonywanie rozmów nawet podczas prowadzenia łodzi ratowniczych” – nazwisko?

W warunkach ekstremalnych Ratownicy z MOPR radzą :

Zanim zaczniecie pływać sprawdźcie dokładnie czy szczelnie zamknięte są wejścia na słuchawki, usb oraz zaślepka wejścia kart micro SD

Pływając ze smartfonem przyczepionym opaską na nadgarstku, uważajcie żeby się nie ześliznął, jeżeli nie ma w pobliżu ratownika może utonąć…

Pamiętajcie, że chociaż smartfon ma podwyższona wytrzymałość, to nie jest przystosowany do upadków z większej wysokości i nie należy nim rzucać.

Jeżeli wybieracie się gdzieś na dłużej, w pełni naładujcie smartfon.

Xperia go oferuje odporny na zarysowania wyświetlacz ze szkła mineralnego, a dodatkowo spełnia obowiązujące w branży standardy w zakresie ochrony przed kurzem i zanurzeniem w wodzie (tj. międzynarodowe ratingi IP) [IP – Ochrona Międzynarodowa]. Smartfon łączy w sobie piękne wzornictwo i najwyższe parametry techniczne.

Sony Xperia go w żółtym kolorze wraz ze sportowymi dodatkami i świetnym zestawem słuchawkowym MH650c jest już dostępny w oficjalnym sklepie online: www.sonymobile-sklep.pl w cenie 1299zł oraz w Sony Store i Sony Centre. Aktualnie każdy kto zamówi ten smartfon do 31 sierpnia, otrzyma dodatkowo roczną licencję nawigacji NaviExpert gratis.

Więcej informacji o Xperia go: http://xperiago.sonymobile-sklep.pl/ lub pod numerem 801 011 290 (opłata za połączenie według stawek operatora).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu