Przejdź do treści

Twój iPhone lub iPad znajdzie mieszkanie w określonym promieniu, dzięki nowej aplikacji od morizon.pl

Morizon.pl wprowadza nową funkcjonalność w aplikacji mobilnej na urządzenia iPhone i iPad. Szukanie w promieniu, bo o nim mowa, pomoże znaleźć nieruchomości np. w pobliżu miejsca w jakim aktualnie znajduje się poszukujący.

Aplikacja Morizon – wyszukiwarka nieruchomości to idealne narzędzie dla osób, które zamierzają kupić bądź nająć nieruchomość. Aplikacja pozwala w wygodny sposób przeglądać ponad milion ogłoszeń nieruchomości zamieszczanych w serwisie morizon.pl przez biura nieruchomości, deweloperów oraz osoby indywidualne.

Po niedawnym udostępnieniu pierwszej wersji, w której możliwe już było zaznaczanie wybranych ofert jako ulubione, czy też automatyczne powiadomienia o nowych ogłoszeniach spełniających preferencje szukającego, wersję 1.1 aplikacji Morizon, prócz poprawienia jej stabilności, wzbogacono o funkcjonalność szukania nieruchomości w zadanym promieniu od wskazanego punktu.

„Nowa opcja pozwala na szukanie mieszkań, domów, czy też lokali użytkowych na przykład w pobliżu miejsca w jakim obecnie się znajdujemy – sami decydujemy, czy chcemy widzieć mieszkania z najbliższych 500 metrów czy 5 km – geolokalizacja ustali, gdzie jesteśmy, a aplikacja przedstawi oferty z okolicy. To świetna opcja dla wszystkich, którzy poszukują nieruchomości w określonej lokalizacji, np. blisko miejsca pracy lub uczelni.” – mówi Mirosław Schitniewski, dyrektor marketingu morizon.pl.

Serwis morizon.pl przewidział również konkurs z nagrodami dla osób, które zainstalują i zaopiniują aplikację – szczegółów należy szukać na stronie www.facebook.com/morizon.

Premiera pierwszej wersji aplikacji dedykowanej urządzeniom działającym w systemie iOS, miała miejsce 6 czerwca i szybko została doceniona przez użytkowników iPhone’a oraz iPad’a. W ciągu zaledwie 5 dni aplikacja znalazła się na 9 miejscu w TOP 10 najczęściej pobieranych darmowych aplikacji w Polsce i na 1 miejscu w kategorii Lifestyle. Wdrożenie oraz aktualizacja aplikacji na urządzenia z systemem iOS jest kontynuacją rozwoju wyszukiwarki morizon.pl w zakresie rynku mobilnego.

Najnowsza wersja aplikacji na iPhone i iPad jest do pobrania w AppStore lub na stronie: http://www.morizon.pl/mobile