Projekt „Kino Letnie” Filmboxu, Antyradia i Cyfrowego Polsatu rozszerzony o kolejne miasto, nowego partnera i dodatkowe atrakcje

Wakacyjny projekt CYFROWEGO POLSATU, kanału filmowego FILMBOX i rozgłośni ANTYRADIO dociera również do Jastarni. W nadmorskiej miejscowości „Kino Letnie” wystartuje 1 sierpnia br. i potrwa do końca miesiąca.

Przez 5 tygodni, od poniedziałku do piątku po zachodzie słońca, miłośnicy kina mogą obejrzeć hity filmowe w plażowej scenerii. Organizatorzy zapraszają na otwarte pokazy 10 tytułów, w tym m.in. „Między słowami” nominowany do pięciu Złotych Globów, „Pulp Fiction” w reżyserii Quentina Tarantino czy „Londyński Bulwar” z Colinem Farellem i Keirą Knightley. Dotychczasowa koncepcja projektu została poszerzona o „Strefę Dziecka” pod patronatem platformy i jej macierzystego kanału dla najmłodszych POLSATU JIM JAM. Dodatkowo CYFROWY POLSAT zapewni na plaży bezpłatne hotspoty.

Spędzając wakacje w nadbałtyckim kurorcie, najlepiej wybrać się na plażę, gdzie czeka nie tylko słońce i szum fal, ale także liczne atrakcje. W tym roku FILMBOX, ANTYRADIO i CYFROWY POLSAT zapewnią mieszkańcom i plażowiczom odpoczywającym w Jastarni lub okolicach dodatkową rozrywkę. Fanów dobrego kina w plenerze zapraszamy do Beach Village, gdzie czekają leżaki, na których widzowie będą mogli wygodnie usiąść i błyskawicznie przenieść się w magiczny świat filmu. Kino pod chmurką będzie działać przez 5 dni w tygodniu (z wyjątkiem weekendów), aż do 31 sierpnia br. W ramach „Kina Letniego” wyświetlone zostaną hity prosto z afiszy kinowych: „Taxi 4”, „Transporter”, „Człowiek, który gapił się na kozy”, „Między słowami”, „Pulp Fiction”, „Rzeź”, „Dziennik zakrapiany rumem”, „Cztery pokoje”, „Świat według Barney’a” i „Londyński Bulwar”.

Dodatkowo goście Beach Village i plażowicze, którzy ulokują się przy wejściu 49, będą mieli darmowy dostęp do szybkiego, mobilnego Internetu CYFROWEGO POLSATU. Przez najbliższych 6 tygodni, do 5 września br. platforma zapewni w tym miejscu hotspoty, czyli otwarte punkty dostępu, umożliwiające bezpłatne połączenie z Internetem przez protokół Wi-Fi.

To jednak nie wszystkie niespodzianki. Z myślą o najmłodszych „urlopowiczach”, największa platforma w Polsce we współpracy ze swoim kanałem dziecięcym – POLSAT JIM JAM – przygotowała „Strefę Dziecka”. Małych plażowiczów partnerzy także zapraszają w okolice Beach Village, gdzie codziennie od 10.00 czekają na nich liczne aktywności. W specjalnym namiocie będzie działał „kącik telewizyjny” z bajkami emitowanymi przez POLSAT JIM JAM. Zaplanowano także miejsce do gry w piłkę, plac zabaw na piasku, kącik do rysowania i ściankę fotograficzną. Liczne gry i konkursy z nagrodami z pewnością uatrakcyjnią pobyt wszystkich milusińskich na jastarniańskiej plaży.

Projekt „Kino Letnie” jednocześnie odbywa się w czterech innych miastach – Warszawie, Krakowie, Katowicach i Sosnowcu – gdzie bezpłatne pokazy filmowe rozpoczęły się 4 lipca i potrwają do 1 września br. Tam CYFROWY POLSAT również zapewnia podczas wydarzenia bezpłatne hotspoty, testy superszybkiego Internetu LTE i TV Mobilnej oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Patronami medialnymi „Kina Letniego” są HATOR, stopklatka.pl, Infoscreen, Ipla.tv, Empik.com oraz dziennik Super Express. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Burmistrz Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy, Miasto Sosnowiec i Urząd Miasta Katowice. Partnerami ,,Kina Letniego” są: Pub Lolek w Warszawie, Krakowska Komisja Filmowa w Krakowie, Beach Village w Jastarni.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu