Blendersi zagrają dla uczestników Beko Ełk Triathlon

To prawdziwa „Biribomba”! Zespół Blenders zagra koncert dla uczestników Beko Ełk Triathlon. Impreza odbędzie się 18 sierpnia w Ełku. W zawodach weźmie udział 800 sportowców z całej Europy.

Zespół Blenders istnieje na polskiej scenie muzycznej już ponad 20 lat. W tym czasie wylansował wiele niezapomnianych przebojów takich jak „Ciągnik”, „Punkt G” czy „Owca”. W sobotę, 18 sierpnia wystąpi dla uczestników Beko Ełk Triathlon na Plaży Miejskiej w Ełku.

– Beko Ełk Triathlon to impreza bardzo energetyczna. Taka jest też muzyka Blendersów – mówi Piotr Walasiewicz, dyrektor imprezy. – Ostre rockowo-funkowe brzmienia z elementami disco na pewno wprawią wszystkich w dobry nastrój – dodaje.

W Beko Ełk Triathlon wystartuje łącznie 800 sportowców. W ramach zawodów przewidziano rywalizację indywidualną na dystansie olimpijskim (1,5km pływania – 40 km rowerem – 10 km biegiem) oraz trzyosobową rywalizację sztafet na tym samym dystansie (jedna osoba płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecie biegnie). Zapisy do Beko Ełk Triathlon prowadzone są poprzez oficjalną stronę internetową imprezy www.elktriathlon.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu