Orfin dla Wałbrzyskiej Strefy

Nowy logotyp Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” to kolejny projekt Orfin Studio z Wrocławia. Opracowywane są również pozostałe elementy systemu identyfikacji wizualnej.

Wrocławskie studio graficzne podjęło się zadania redesignu dotychczasowego logotypu tak, by nabrał on nowoczesnego, energicznego wyrazu. Prosty i estetyczny, wpisuje się w najnowsze trendy tworzenia systemów identyfikacji wizualnej dla biznesu. Jednocześnie subtelnie nawiązuje do swojej wcześniejszej wersji.

– Charakterystyczne obramowanie, prosty ale indywidualny krój pisma oraz kolorystyka oparta na odcieniach klasycznej szarości, przełamana dynamiczną pomarańczową barwą, składają się na jednolity przekaz, podkreślający istotne wyróżniki Strefy – wymieniają Agnieszka Kaczmarek i Kamil Toczek z Orfin Studio, graficy odpowiedzialni za stworzenie logotypu – W efekcie powstał nowoczesny obraz nawiązujący do technologii, rozwoju, dynamizmu i  profesjonalizmu.

Nowy logotyp WSSE sprawdza się na różnorodnych materiałach firmowych, zapewniając im nowoczesny design oraz rozpoznawalność. To kolejny projekt Orfin Studio, zrealizowany w tym roku dla podmiotu, kojarzonego z rozwojem gospodarczym regionu. W maju zaprezentowano nową identyfikację wizualną dla programu Polski Czempion, prowadzonego przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu