Land Rover oficjalnym partnerem Impact Festival 2012

Land Rover jest oficjalnym partnerem Impact Festival 2012. Modele z portfolio marki będą obsługiwać festiwal od strony technicznej. 27 lipca w Warszawie wystąpią m.in. Red Hot Chili Peppers, Kasabian, The Vaccines czy I Blame Coco.

„Organizatorzy festiwalu docenili modele z portfolio marki Land Rover za ich wszechstronność i niezawodność. Nasze samochody sprawdzają się w każdej sytuacji – zarówno w terenie, jak i w warunkach miejskich” – powiedział Przemysław Szafrański, Land Rover Brand Manager.

Do obsługi Impact Festival 2012 JLR Polska Sp. z o.o. przeznaczyła modele Land Rover Defender oraz Land Rover Freelander 2.

Model Land Rover Defender to najmocniejszy samochód w portfolio marki, o największych możliwościach jazdy w każdych warunkach. Pierwsza wersja została wyprodukowana w 1948 roku. Od tego czasu był wielokrotnie modyfikowany, ale zachował niezrównaną wytrzymałość.

Land Rovera Freelander 2 charakteryzuje dynamiczny projekt, sportowa sylwetka i ostro rzeźbione linie nadające mu dynamizmu. Eleganckie wnętrze i duże możliwości terenowe sprawiają, że samochód jest gotowy na każdą drogę. Całkowita objętość przestrzeni bagażowej wynosi 1670 litrów przy podniesionych tylnych siedzeniach. Metr odległości pomiędzy nadkolami zapewnia dodatkowe miejsce do przewożenia ładunków o nieporęcznych kształtach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu