HUAWEI partnerem Eurosport przy transmisji największych wydarzeń sportowych tego lata

HUAWEI, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), ogłosił nawiązanie współpracy ze stacją Eurosport, najpopularniejszym ogólnoeuropejskim kanałem telewizyjnym. Współpraca będzie polegała na partnerstwie podczas transmisji najważniejszych wydarzeń sportowych tego lata.

To znaczący krok na drodze do wzmocnienie pozycji marki HUAWEI Device wśród konsumentów w Europie, w momencie premiery flagowego smartfonu HUAWEI Ascend P1.

Porozumienie zakłada rozpoczęcie emisji reklam HUAWEI Ascend P1 podczas transmisji wybranych imprez sportowych w stacji Eurosport od lipca br. Ponadto aktualne wiadomości i wyniki sportowe umieszczane na kanale RSS Eurosportu publikowane będą również na platformach internetowych HUAWEI Device, m.in. na stronie www.huaweidevice.com oraz profilu na Facebooku.

„Nasze partnerstwo ze stacją Eurosport to możliwość przybliżenia marki HUAWEI Device ponad 129 milionom gospodarstw domowych w całej Europie i północnej Afryce w tym szczególnym momencie, jakim jest transformacja firmy z modelu B2B na B2C” – mówił Shao Yang, Chief Marketing Officer w HUAWEI Device. „W tym roku skupiamy się na budowaniu marki poprzez wprowadzanie na rynek najlepszych produktów, zapewniających konsumentom najwyższy komfort użytkowania, takich jak smartfon Ascend P1.”

„Cieszymy się z tego, że HUAWEI Device wybrało Eurosport, najpopularniejszy sportowy kanał telewizyjny w Europie na swojego wyłącznego ogólnoeuropejskiego partnera medialnego premiery smartfonu HUAWEI Ascend P1” – powiedział Mark McFarlane, Commercial Director w Eurosport. „Oglądalność Eurosportu w 2012 r. bije rekordy, co w połączeniu z naszą multimedialną platformą informacyjną, oferuje HUAWEI potężny i efektywny kanał komunikacyjny dla premiery smartfona Ascend P1 w Europie.”

HUAWEI Ascend P1 to super-smukły smartfon oferujący rewelacyjną prędkość, moc i funkcjonalność. Sprzedaż w Chinach rozpoczęła się w połowie kwietnia, w lipcu Ascend P1 trafi również do sprzedaży w Danii, Niemczech, Francji, Portugalii i we Włoszech a w drugiej połowie sierpnia Ascend P1 będzie dostępny w również w sprzedaży w Polsce.