FileMedic przekazuje wszystkim beta testerom roczną licencję pełnej wersji programu

Twórcy nowego polskiego programu antywirusowego FileMedic, który miał swoją premierę na początku lipca, postanowili podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w jego beta-testach. Każdy, kto przetestował próbną wersję aplikacji, otrzyma automatycznie bezpłatne przedłużenie licencji na rok użytkowania programu.

Informacje zwrotne od beta testerów w znacznym stopniu pomogły usprawnić finalną wersję programu FileMedic Antivirus 2012. Dzięki pomocy internautów, twórcy FileMedic mogli spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Testy nowego antywirusa cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wersja beta została pobrana z sieci przez ponad 15 tysięcy użytkowników, z czego w sposób aktywny testowało ją aż 10 tysięcy osób.

Chcemy podziękować wszystkim osobom, które aktywnie wsparły nas w tworzeniu FileMedic Antivirus 2012. Postanowiliśmy, że wszyscy użytkownicy, którzy pobrali wersję beta z naszej strony internetowej, otrzymają od nas bezpłatną, roczną licencję pełnej wersji naszego antywirusa z terminem wygaśnięcia ostatniego dnia lipca 2013. Mamy nadzieję, że taka forma podziękowania spotka się z aprobatą testerów, którzy nadal będą nas wspierać w dalszym rozwoju programu – podkreśla Piotr Nowak, prezes FileMedic.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu