Przejdź do treści

Drzwi VOX – zaprojektuj własne drzwi

Drzwi VOX – jedyna na polskim rynku kolekcja z rozwiązaniami jakich dotychczas nie stosowano w drzwiach – jest już dostępna w salonach Drzwi i podłogi VOX.

15 różnych modeli, 4 najmodniejsze kolory, 6 innowacyjnych funkcjonalności i ogromna liczba różnych wariantów – wszystko w jednych drzwiach. Od dziś drzwi to nie tylko element wnętrza, który oddziela jedno pomieszczenie od drugiego. Drzwi VOX to nowy sens i sposób na aranżację domowej przestrzeni. Brakuje miejsca? Wybierz drzwi listwą na akcesoria lub z lustrem. Ciągle wspominasz swoje wakacje w Paryżu? Proponujemy drzwi z nadrukiem wieży Eiffla. Pamiętaliśmy również o kotach, dla których stworzyliśmy drzwi ze specjalną klapką, dzięki czemu łazienka nie musi być ciągle otwarta. Innowacje zastosowane w Drzwiach VOX to chronione prawnie pomysły, które wyróżnią każdy dom na tle innych.

Drzwi VOX świetnie sprawdzą się w małych mieszkaniach jak też w domach. Co ciekawe, można je samodzielnie zaprojektować korzystając z konfiguratora pod adresem www.drzwi.vox.pl i w ten sposób dostosować je do swoich potrzeb. Na osoby, które wolą korzystać z gotowych rozwiązań, przykłady nowych funkcjonalności zastosowanych w Drzwiach VOX czekają w salonach.

Kolekcja Drzwi VOX składa się z pięciu grup. Modele oznaczone „1” są wyjątkowo eleganckie, dzięki zastosowaniu w nich takich elementów jak duża płyta magnetyczna, lustro czy szyba satinato z nadrukiem. Rodzina drzwi „2” charakteryzuje się podziałem skrzydła na dwie części i otwiera wiele możliwości estetycznych. Grupa drzwi „3” dzieli skrzydło na trzy części, dzięki czemu w mieszkaniu możemy zastosować wiele modeli. We wzorach oznaczonych „5” jest możliwość zastosowania 5 szyb lub 5 wstawek dekoracyjnych. Takie rozwiązanie pozwala zaprojektować drzwi w stylistyce klasycznej oraz nowoczesnej.

Drzwi VOX to dobra propozycja dla osób ceniących sobie indywidualizm we wnętrzach oraz lubiących bawić się w projektowanie.