Przejdź do treści

Bezpłatne sesje zdjęciowe od Nocowanie.pl

Od dziś Nocowanie.pl jako jedyny ogólnopolski serwis publikuje własne zdjęcia miejsc noclegowych. Profesjonalne fotografie uwierzytelniają prezentowane oferty w serwisie.

„Każdemu z nas przynajmniej raz w życiu zdarzyło się trafić na nocleg, którego oferta w internecie nie miała odzwierciedlenia w rzeczywistości. Serwis Nocowanie.pl chroni turystów przed takimi sytuacjami” – mówi Kamil Ruciński, Prezes Zarządu spółki Nocowanie.pl. Dlatego też przedstawiciele portalu osobiście weryfikują obiekty znajdujące się w bazie Nocowanie.pl, poprzez wykonywanie im profesjonalnych sesji fotograficznych.

Zdjęcia te zamieszczone są w serwisie i oznaczone jako „zdjęcia Nocowanie.pl”. Dzięki temu turyści mają pewność, że oferta obiektu jest aktualna i odzwierciedla jego faktyczny stan.

Kamil Ruciński wyjaśnia „Zadowolone są obie strony. Turyści – ponieważ taka oferta jest sprawdzona i wiarygodna. Właściciele obiektów noclegowych – gdyż w ten sposób bezpłatnie otrzymują profesjonalnie wykonane zdjęcia.

Serwis Nocowanie.pl właśnie opublikował ponad 6000 fotografii. Miesięcznie ich liczba będzie zwiększać się o kilka tysięcy.

Grupa Nocowanie.pl której głównym serwisem jest www.nocowanie.pl  powstała w 2003 roku. Obecnie Nocowanie.pl jest liderem w branży turystycznej i wyznacza nowe trendy. Według najnowszych badań Megapanel Gemius PBI zajmuje 4 miejsce w kategorii Turystyka z ponad 1,3 mln realnych użytkowników miesięcznie.