Przejdź do treści

Przyciągające nagrody od Samsunga

Telewizor Samsung Smart TV wraz z kinem domowym, najnowsze telefony, aparaty, tablety i dziesiątki innych nagród przygotowała marka Samsung dla swoich klientów. Ogólnopolska promocja sprzedaży odkurzaczy Samsung rusza pod koniec lipca i potrwa do 30 września br.

Akcja „Kup odkurzacz! Przyciągnij nagrody!” oparta jest na systemie premiowania za zakup. Mechanizm podzielony jest na dwa etapy. Wystarczy kupić odkurzacz marki Samsung objęty promocją, zarejestrować zakup na stronie www.prezenty.samsung.pl i odebrać jedną z ponad 3000 nagród gwarantowanych. Dla osób, które chcą aktywniej uczestniczyć w promocji marka Samsung przygotowała konkurs polegający na kreatywnym odpowiedzeniu na pytanie „O czym myślisz podczas odkurzania”, 36. autorów najciekawszych wypowiedzi otrzyma nagrody główne w tym m.in. zestaw kina domowego wraz z telewizorem Smart TV Samsung.

Obsługą akcji, w tym wysyłką nagród zajęła się firma \DATA SOLUTIONS, która od kilku lat odpowiada za bieżącą realizacji akcji promocyjnych produktów marki Samsung.