Nowa pozycja w ofercie Primaviki – pasta do chleba Smaczny pomidor

Tagi:

Drożdżowa pasta do chleba Smaczny Pomidor to nowy produkt, który właśnie zasilił linię past marki Primavika, opartych na naturalnych ekstraktach drożdżowych i dodatkach, które kuszą podniebienie swoją różnorodnością.

Pasta Smaczny pomidor stworzona została z myślą o wszystkich smakoszach zdrowych potraw, także o wegetarianach i weganach oraz tych, którzy szczególnie dbają  o prawidłowy skład wybieranych produktów oraz łatwą i wysoką przyswajalność białek i węglowodanów (proces hydrolizy drożdży rozbija je na mniejsze fragmenty, np. aminokwasy i peptydy). Delikatna konsystencja, łatwość rozsmarowywania, wyłącznie naturalne składniki i pasja w tworzeniu innowacji sprawiają, że nowość w ofercie Primaviki jest produktem pysznym w smaku, wartościowym w składzie i wygodnym w użyciu. To dodatek do chleba pachnący letnim ogrodem i smakujący świeżymi, zrywanymi  prosto z krzaka, skąpanymi w słońcu pomidorami, które powodują, że pasta jest również bogatsza w witaminy i minerały np. w potas czy niezwykle ważny likopen.

Smaczny pomidor bardzo dobrze komponuje się w wyrazistymi smakami – małosolnym ogórkiem, ostrą papryką, intensywną rucolą.

www.primavika.pl, Opakowanie:  165 g , Cena:  ok.  6,90 zł