Przejdź do treści

MORE PR z Twój Fitness Sp. z o.o.

Od sierpnia Agencja MORE PR rozpoczyna współpracę z Twój Fitness Sp. z o.o. – firmą świadczącą kompleksowe usługi konsultingowe oraz szkoleniowe dla instruktorów, pracowników i menagerów klubów sportowych. Twój Fitness buduje również własną sieć klubów oraz działa na rzecz promocji aktywności fizycznej wśród Polaków.

W ramach podpisanej umowy, Agencja odpowiedzialna będzie za kompleksową obsługę z zakresu Public Relations, doradztwo wizerunkowe i strategiczne oraz organizację eventów. Kontrakt został podpisany na sześć miesięcy z możliwością przedłużenia. Za projekt odpowiada Beata Grzybek-Zielińska, General Director Agencji MORE PR.

Twój Fitness Sp. z o.o. od lat wspiera inwestorów w kraju i zagranicą tworząc wyjątkowe i w pełni profesjonalne centra fitness. Firma specjalizuje się w szkoleniu kadr instruktorów i trenerów, a także w kompleksowym przygotowaniu wszystkich pracowników klubów do profesjonalnej obsługi nawet najbardziej wymagających Klientów. Firma buduje także własną sieć w pełni profesjonalnych klubów fitness. Każdy z nich wyróżnia się najwyższą jakością usług, najlepszym z dostępnych na rynku sprzętem treningowym oraz wykwalifikowanym zespołem ludzi świadczących całościowe usługi związane z aktywnością sportową. Twój Fitness odpowiada za realizację miejsc takich jak: Fitness Club Sporting Leszno, City Fitness Rzeszów (dziś Calypso Rzeszów Hetmańska), Classic Fitness Wrocław i Gravitan Health & Sport Club Janki. Twój Fitness to firma, której celem jest edukacja w zakresie zdrowego stylu życia oraz promowanie aktywności fizycznej. Ich wysiłki zmierzają ku podniesieniu standardów życia społeczeństwa, niezależnie od zasobności portfela poszczególnych jego grup.

www.twojfitness.com

MORE PR świadczy usługi z zakresu media relations, organizacji eventów oraz wydarzeń specjalnych, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, komunikacji wewnętrznej, doradztwa komunikacyjnego i wizerunkowego oraz e-pr.

www.more-pr.com