Zmiany w kierownictwie NEINVER Polska

Agata Brzezińska objęła stanowisko Country Managera NEINVER i będzie kierowała wszystkimi operacjami firmy w Polsce, piastując jednocześnie stanowisko Dyrektora ds. Najmu. Agata Brzezińska przejmuje obowiązki Barbary Topolskiej, która awansowała na stanowisko Chief Operations Officer w międzynarodowej strukturze Grupy NEINVER.

Agata Brzezińska pracuje w NEINVER Polska od 2005 roku, a z branżą nieruchomości jest związana od 11 lat. Nowa Country Manager kierowała w ostatnich latach procesem komercjalizacji flagowych inwestycji – poznańskiej Galerii Malta i powstającej Galerii Katowickiej, a także funkcjonującego od jesieni ubiegłego roku FUTURA Park Kraków. Agata Brzezińska odpowiadała za planowanie i wdrażanie strategii oraz rozwoju centrów outlet FACTORY na polskim rynku, w tym powstającego właśnie FACTORY Warszawa Annopol.

„Dynamiczny rozwój naszych centrów handlowych w Polsce pokazał w ostatnich latach kompetencję, doświadczenie i skuteczność kadry zarządzającej NEINVER Polska. Obecnie realizujemy dwie ważne inwestycje, które zostaną oddane do użytku już w przyszłym roku – kolejny w stolicy outlet FACTORY oraz Galerię Katowicką, będącą unikalnym kompleksem komunikacyjno-komercyjnym” – powiedziała Agata Brzezińska, Country Manager NEINVER Polska.

Centra handlowe NEINVER działają w Polsce od 10 lat. W 2002 roku firma uruchomiła pierwsze w Polsce centrum typu outlet – FACTORY Warszawa Ursus. Obecnie w portfolio NEINVER Polska znajdują się 4 centra wyprzedażowe FACTORY działające w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i we Wrocławiu, dwa autorskie koncepty sprzedażowe FUTURA Park we Wrocławiu i Krakowie oraz poznańska Galeria Malta, będąca największym w północno-zachodniej Polsce centrum handlowo-rozrywkowym.