Przejdź do treści

To jest to! Czosnek marynowany z oliwkami i suszonymi pomidorami marki Streamline

Chociaż czosnek najchętniej używany jest w polskiej kuchni w swej naturalnej postaci,  jako dodatek do aromatycznych sosów czy przyprawa wyciągająca z mięsa prawdziwą głębię smaku, coraz większą popularnością cieszy się także w swojej śródziemnomorskiej odsłonie – zatopiony w oleju.

Czosnek marynowany z oliwkami i suszonymi pomidorami w oleju marki Streamline to właśnie przykład powiewu włoskiej fantazji w naszych rodzimych kulinariach. Czosnek marynowany ma delikatną konsystencję i subtelny smak – jakże inny od wyrazistego, ostrego aromatu świeżego ząbka tej przyprawy. W otoczeniu oliwek i suszonych pomidorów czosnek marki Streamline stanowi gotową propozycję podania – w sam raz jako przekąska na ciepłe, wieczorne spotkania a’la barbecue z przyjaciółmi. Może także służyć jako dodatek do śródziemnomorskiej sałatki lub typowo włoskiej bruschetty.

Czosnek marynowany z oliwkami i suszonymi pomidorami marki Streamline nie tylko świetnie smakuje, lecz równie zachęcająco wygląda. 185-gramowy słoiczek charakteryzuje się wyważonym stylem i eleganckim designem.

www.scandic-food.pl

Opakowanie: 185 g, Cena: ok 5 zł, Producent: Scandic Food