Przejdź do treści

Mroczny Rycerz wkracza na ekrany kin IMAX

Zwieńczenie trylogii Christophera Nolana „Mroczny Rycerz Powstaje” w technologii 2D zagości na gigantycznych ekranach kin IMAX już w nocy z 26 na 27 lipca o godz. 0.45. Niesamowite efekty specjalne -nakręcone kamerami IMAX – zachwycą nawet najbardziej wymagających widzów. Ten film trzeba koniecznie zobaczyć na gigantycznych ekranach kin IMAX! Zarezerwuj bilet już dziś!

Osiem lat po wydarzeniach z „Mrocznego Rycerza” Gotham znowu zostaje zagrożone. Batman (Christian Bale) powraca, aby zapobiec zagładzie miasta. Na jego drodze stanie jednak nowy przeciwnik – demoniczny Bane (Tom Hardy). Przekonaj się jak tym razem Mroczny Rycerz poradzi sobie w walce ze złem!

Reżyser Christopher Nolan nakręcił 60 minut filmu kamerami IMAX, aby odsłonić jeszcze więcej szczegółów i podkreślić oszałamiającą akcję. Nolan używając kamer ze skrajnie wysoką rozdzielczością chciał osiągnąć bezprecedensową ostrość i klarowność, tworząc tym samym naprawdę ekscytujące doznanie dla kinomaniaków.

Pokaz filmu „Mroczny Rycerz Powstaje” odbędzie się w nocy z 26 na 27 lipca o godz. 0.45 w kinach IMAX. Bilety na film są już w sprzedaży! Na każdego widza nocnego pokazu Batmana w kinach IMAX czeka niespodzianka – ekskluzywny plakat z filmu.

Od 27 lipca do 2 sierpnia film będzie można oglądać w kinach IMAX w godzinach: 10:00, 15:45, 19:00 oraz 22:15.

Mroczny Rycerz zagości także na ekranach Cinema City w nocy z 26 na 27 lipca o godz. 00:01 oraz w stałym repertuarze.

Partnerem kin IMAX jest Coca-Cola.