Przejdź do treści

Jak nawilżyć suchą skórę twarzy i zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek?

To, że cera wymaga odpowiedniego nawilżenia z zewnątrz i od środka, wie każda kobieta. Nawilżająca maseczka  do twarzy z minerałami z Morza Martwego i kwasem hialuronowym marki APIS COSMETICS wychodzi naprzeciw naturalnym potrzebom skóry twarzy.

Preparat zawiera kompleks starannie dobranych składników aktywnych dla cery wymagającej głębokiego nawilżenia. Minerały z Morza Martwego będące źródłem mikro i makroelementów o wysokiej koncentracji wapnia, magnezu, jodu, bromu, potasu, żelaza uzupełniają naturalny bilans minerałów w skórze, intensywnie i długotrwale nawilżają chroniąc przed nadmierną utratą wilgoci. Wzbogacona kwasem hialuronowym, proteinami jedwabiu, ekstraktem z alg morskich, aloesu i innymi substancjami aktywnymi sprawia, że skóra jest idealnie wygładzona, uelastyczniona i odświeżona o zdrowym kolorycie.

Preparat należy stosować na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu (1-3 razy w tyg. w zależności od indywidualnych potrzeb skóry), rozprowadzając równomiernie grubą warstwę maseczki (można lekko wmasować, a nadmiar pozostawić do wchłonięcia). Należy omijać okolice oczu i ust. Po 10-15 min. Maseczkę APIS  wystarczy delikatnie spłukać letnią wodą lub zmyć tonikiem.

www.apiscosmetics.pl

Marka: APIS Natural Cosmetics, Pojemność: 100 ml, Cena: ok. 19 zł