Przejdź do treści

Incom S.A. dystrybutorem oprogramowania Reset2

Reset2, producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Incom S.A. Na mocy zawartego porozumienia, oferta wrocławskiego dystrybutora poszerzyła się o programy Reset2 z serii Standard.

Ofertę dystrybutora wzbogaciło oprogramowanie do obsługi wszystkich aspektów działalności firmy. Klienci mogą zamawiać programy księgowe – R2fk i R2księga, system obsługi sprzedaży i magazynu – R2faktury oraz program oferujący wsparcie dla zarządzania i obsługi środków trwałych – R2środki.

Kompleksowe portfolio programów wspomagających zarządzenie przedsiębiorstwem uzupełnia sztandarowy system kadrowo-płacowy R2płatnik.

– Nasza strategia zakłada konsekwentne poszerzanie kanałów sprzedaży. Współpraca z nowym dystrybutorem, którego oferta skierowana jest również do sektora MŚP to kolejny krok na tej drodze – komentuje Marek Ratajczak, prezes zarządu Reset2 Sp. z o.o.

Wszystkie produkty można nabyć zarówno jako pojedyncze programy, jak i w zestawach. Na chwilę obecną z oprogramowania firmy Reset2 korzysta ponad 5 tysięcy aktywnych klientów.