Alior Sync rozpoczyna współpracę z serwisami zakupów grupowych

Alior Sync wraz z serwisem Gruper.pl przygotował specjalną ofertę konta osobistego za 0 zł z dodatkową premią 50 zł. Co więcej, każdego miesiąca Bank zwróci posiadaczowi konta aż 5% wartości zakupów zrealizowanych w Internecie za pomocą wydanej do niego karty lub korzystając z opcji „Płacę z Alior Sync”.

Z oferty może skorzystać każdy użytkownik portalu Gruper.pl, który do tej pory nie był klientem Alior Sync. Aby założyć konto, wystarczy „nabyć” darmowy kupon, wypełnić specjalny wniosek internetowy oraz podpisać umowę za pośrednictwem jednego z dwóch dostępnych kanałów: całkowicie online lub za pośrednictwem kuriera. W celu założenia konta przez Internet bez udziału kuriera wystarczy jedynie potwierdzić swoje dane wykonując przelew w dowolnej kwocie z rachunku posiadanego w innym banku. Aby otrzymać od Banku 50 zł premii, należy spełnić  dwa proste warunki – do 5 sierpnia br. złożyć dedykowany użytkownikom Grupera wniosek internetowy, a następnie maksymalnie do 24 sierpnia br. założyć konto i dokonać przynajmniej jednej transakcji wydaną do niego kartą.

Po bardzo dobrych doświadczeniach z oferowaniem kont Alior Banku, zdecydowaliśmy się kontynuować naszą współpracę z portalem Gruper.pl przygotowując specjalną ofertę konta osobistego w wirtualnym banku Alior Sync. Jest ono stworzone z myślą o klientach aktywnie korzystających z Internetu, a właśnie tacy są użytkownicy Grupera. Zakładając darmowe konto będą mogli teraz kupować w Internecie, w tym również na Gruperze, z gwarantowanym 5% zwrotem wartości zakupów. Ponadto, po spełnieniu prostych warunków regulaminu promocji, otrzymają 50 zł premii powitalnej – mówi Paweł Gierasiński, Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej w Alior Banku.

Nowi klienci będą mogli cieszyć się szerokim zakresem usług oferowanych w ramach najlepszego obecnie konta internetowego dostępnego na rynku. Zaletami konta w Alior Sync są m.in.: brak opłat za jego prowadzenie, wydanie i użytkowanie karty debetowej, wysoki 5-procentowy zwrot za zakupy w Internecie, bezpłatne przelewy internetowe, w tym 10 przelewów natychmiastowych, oraz możliwość bezpłatnego korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłatomatów sieci Euronet. Ponadto, Bank udostępnia do konta szereg usług i narzędzi dodatkowych takich jak Menedżer Finansów, możliwość realizowania przelewów na Facebooku oraz bezpłatny dostęp do Strefy Rozrywki. Alior Sync oferuje również jako pierwszy bank na rynku pełną obsługę w Wirtualnym Oddziale z nieograniczonym dostępem do osobistego bankiera z dowolnego miejsca na świecie 24 godz./7 dni w tygodniu oraz możliwość załatwienia za pośrednictwem Internetu wszystkich spraw, które dotychczas można było zrealizować tylko w tradycyjnym oddziale.

Kupon jest dostępny pod tym adresem.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu