Przejdź do treści

Patrick O’Gorman z CBRE wesprze organizacje charytatywne podejmując dwa wielkie życiowe wyzwania

Po czterech latach kierowania zespołami rynków kapitałowych w CBRE w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Patrick O’Gorman wraca do Anglii, gdzie dołączy do działu inwestycji w centralnym Londynie w CBRE. Po powrocie do Londynu, Patrick podejmie dwa życiowe wyzwania aby wesprzeć trzy organizacje charytatywne.

W sierpniu tego roku Patrick w ciągu 6 dni przejedzie na rowerze 650 km zdobywając 15 najwyższych szczytów francuskich Alp, wspierając dwie fundacje charytatywne:

  • Fundacja CATS została zalożona przez Dana i Patricię, rodziców małej Amelii, u której w marcu 2011 r. zdiagnozowano chorobę Taya Sachsa. Dziewczynka miała wtedy 15 miesięcy. Choroba Taya Sachsa jest uwarunkowana genetycznie, a jej przyczyną jest brak syntezy enzymu beta-heksozaminidazy A. W następstwie tego defektu dochodzi do poważnych dysfunkcji neurologicznych. Choroba Taya Sachsa jest rzadkim schorzeniem, na które nie wynaleziono jeszcze lekarstwa, i dotyka głównie dzieci.
  • Aspire wspiera osoby z uszkodzonym rdzeniem kręgowym. Fundacja ta zapewnia pomoc praktyczną ponad 40 tyś. osobom dotkniętym tą ciężką chorobą w Wielkiej Brytanii. Dzięki wsparciu Aspire osoby chore mogą prowadzić samodzielne życie w swoich domach, ze swoimi bliskimi, w miejscu pracy, czy na wakacjach.

Więcej informacji na temat wyzwania, które podejmuje Patrick, oraz fundacji, które wspiera, znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.ride2recovery2.org/ i Twitterze: @ride2recovery. Osoby chętne do wsparcia Patricka, zapraszamy na stronę: www.justgiving.com/ride2recovery2.

W kwietniu 2013 r. Patrick weźmie udział w jednym z najtrudniejszych maratonów na świecie – Marathon Des Sables. Trasę 250 km przez pustynię Sahara należy przebiec w ciągu 6 dni. Jest to w sumie 6 maratonów w 6 dni na pustyni.  Patrick jest oficjalnie zarejestrowany na stronie: www.runningsahara.com.

Biorąc udział w tym maratonie Patrick O’Gorman będzie wspierał krakowskie hospicjum dla dzieci im. księdza Tischnera.  Jest to małe, ale bardzo ważne hospicjum dziecięce, które obecnie pomaga 41 dzieciom i ich rodzinom przejść przez ten najcięższy czas w ich życiu.  Ta niewielka organizacja nie otrzymuje na co dzień wyraźnego wsparcia finansowego, dlatego nawet mała kwota pieniędzy może sprawić, że życie chorych dzieci stanie się łatwiejsze.

Więcej informacji o hospicjum na stronie: www.hospicjumtischnera.org/en.

Konto, na które należy wpłacać pieniądze: 98 1240 1444 1111 0010 1566 6214

PKOPPLPW

Tytuł przelewu: ‘POG Hospice’

Patrick sam pokrywa wszystkie koszty administracyjne i wydatki związane z podróżą, a wszystkie zebrane pieniądze trafią bezpośrednio do wskazanych wyżej organizacji charytatywnych.

Śledź Patricka na Twitter @paddys82.

Mieszkając przez 5 lat w Warszawie, Patrick brał udział w wielu akcjach charytatywnych m.in. w Movember zorganizowanym przez firmę CBRE i Wyścigu Szczurów, którego organizatorem jest Fundacja Sue Ryder.