Smakowe fantazje – oliwy z oliwek extra vergine

To, że oliwa z oliwek extra vergine ma stale miejsce w szafce każdej szanującej się pani domu, nie jest wielką tajemnicą. Żaden tłuszcz roślinny nie osiąga tak idealnego smaku, zachowując przy tym wszelkie najlepsze właściwości składników, z których powstaje. Żaden także nie jest tak korzystny dla zdrowia, jak ona, nie wspominając już o tym, że nie ma takiego drugiego tłuszczu, który komponowałby się tak harmonijnie z przyprawami czy czosnkiem, jak oliwa z oliwek właśnie.

Wie o tym doskonale włoska marka oliwy z oliwek najwyższej jakości – OLITALIA, której produkty dostępne są na polskim rynku za sprawą rodzimego dystrybutora – firmy Index Food. W ofercie marki znaleźć możemy Aromatyzowaną oliwę z oliwek Extra Vergine Bazylia, Aromatyzowaną oliwę z oliwek Extra Vergine Cytryna, Aromatyzowaną oliwę z oliwek Extra Vergine Czosnek i Chili, Aromatyzowaną oliwę z oliwek Extra Vergine Trufle, Aromatyzowaną oliwę z oliwek Extra Vergine Czosnek i Aromatyzowaną oliwę z oliwek Extra Vergine Chili.  Tak zróżnicowana paleta smaków sprawia, że wystarczy dobrać ten odpowiedni, aby rewelacyjnie wzbogacić smak sałatek, marynat, spaghetti, gotowanych warzyw, sosów, dań z owoców morza. pieczonych mięs oraz innych wyszukanych dań.

Każda ze smakowych oliw z oliwek marki OLITALIA butelkowana jest w ciemnozielone, grube szkło, które chroni oliwę przed niepożądanym światłem słonecznym i zachowuje na długo zawarte w niej cenne witaminy i przeciwutleniacze.

Marka: Olitalia , Pojemność: 250 ml

Cena:  ok. 18 zł, Dystrybutor: Index Food

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu