Przejdź do treści

Ergo Hestia pomaga kibicować polskiemu olimpijczykowi Przemkowi Miarczyńskiemu

„Płyń po medal!” – to specjalna aplikacja na Facebooku, dzięki której wszyscy kibice mogą wesprzeć Przemka Miarczyńskiego w walce o medal na Olimpiadzie. Polski windsurfer ma szanse na złoto, życzmy mu wszystkiego najlepszego!

Aplikacja startuje 20 lipca i będzie dostępna na profilu korporacyjnym Ergo Hestii w serwisie Facebook do 5 sierpnia. Za jej pomocą wszyscy kibice będą mogli wspierać Przemka Miarczyńskiego, zawodnika SKŻ Ergo Hestia Sopot, i uczestniczyć w tworzeniu pamiątkowego żagla – niespodzianki przygotowywanej na jego powrót z Igrzysk Olimpijskich. Wyjątkowy żagiel, tworzony przez Ergo Hestię we współpracy z kibicami olimpijczyka, zostanie wyklejony życzeniami i zdjęciami fanów, którzy włączą się do wirtualnego dopingu dla Przemka.

Na kibiców czekają specjalne nagrody – 5 kursów windsurfingowych w klubie, w którym wychował się Przemek Miarczyński – SKŻ Ergo Hestia Sopot – oraz 100 nagród dnia przez cały czas trwania konkursu.

Tegoroczne Igrzyska Olimpijskie są już czwartymi, w których uczestniczy Przemek Miarczyński. Jednocześnie jest to dla niego ostatnia szansa na medal olimpijski w windsurfingu. Od następnych Igrzysk Olimpijskich, które w 2016r. będą odbywać się w Rio do Janeiro, windsurfing zostanie zastąpiony przez kitesurfing.

Ergo Hestia jako sponsor tytularny od 12 lat wspiera Sopocki Klub Żeglarski Ergo Hestia Sopot, w którym na co dzień trenuje Przemek Miarczyński. W związku z przygotowaniami tego sportowca do Igrzysk Olimpijskich ubezpieczyciel podpisał z nim umowę stypendialną, na mocy której pokrywa jego wydatki szkoleniowe.

Aplikacja „Płyń po medal” została przygotowana na zlecenie Ergo Hestii przez agencję Mindspot.