Przejdź do treści

Lato, ach to ty…

Tagi:

Lato to czas kiedy wszystko wokół nas kwitnie, nabiera kolorów, zieleni się. To również idealny moment na wzbogacenie codziennej diety o świeże warzywa i owoce, a w tym z pewnością pomogą nam produkty Fit&Easy.

Po zimie nasze uśpione organizmy potrzebują przebudzenia, zdrowej dawki energii w postaci lekkostrawnych posiłków i całkowicie naturalnych składników. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po mixy sałat Fit&Easy, które są nie tylko zdrowe ale również bardzo wygodne i łatwe w przygotowaniu. Dodatkowo do ich produkcji wykorzystywane są jedynie warzywa pochodzące od certyfikowanych dostawców. Dzięki temu wszystkie kompozycje sałat nie zawierają konserwantów i chemicznych dodatków. Stanowi to gwarancję naturalności oraz bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich.

Mixy Fit&Easy to mieszanki gotowych do spożycia sałat. Zróżnicowane pod względem smaku i wyglądu, zostały tak skomponowane aby zaoszczędzić nasz czas i całkowicie ułatwić przygotowywanie posiłków. Ich tajemnica tkwi w starannie wyselekcjonowanych, trzykrotnie umytych, a następnie osuszonych i pociętych liściach. Wystarczy wysypać zawartość opakowania na półmisek, dodać sos, ulubione dodatki i w kilka minut mamy gotowy, zdrowy i pożywny posiłek.

Dla osób bardziej zabieganych, idealnym rozwiązaniem okażą się gotowe sałatki Fit&Easy. Zawierają one kompozycje różnych gatunków sałat, pomidorki koktajlowe, chrupiące grzanki, pyszny dressing oraz do wyboru dodatki: ser mozzarella lub szynka. Dla wygody, do opakowania został dołączony widelczyk, który umożliwia spożycie tej smacznej przekąski „w biegu”. Kto powiedział, że szybko nie może oznaczać również zdrowo?!

Produkty Fit&Easy to gotowy pomysł na zdrowe danie, przekąskę, lunch czy dodatek do obiadu. Wszystkie sałatki będą stanowiły idealne rozwiązanie podczas przyjęć, grilla, czy po treningu. Dlatego, z tak bogatej oferty, z pewnością każdy wybierze coś specjalnie dla siebie.

Prowadzenie zdrowego stylu życia nie musi być ani trudne, ani czasochłonne. Wystarczy wprowadzić do swojego codziennego menu gotowe do spożycia produkty Fit&Easy aby w lecie poczuć się naprawdę lekko.