Social Media – oferta dedykowana od Ideo

Tagi:

Agencja Interaktywna Ideo doceniając popularność, jaką zyskują media społecznościowe, uruchomiła serwis dedykowany obsłudze relacji marek z klientami w ramach internetowych społeczności. W serwisie prezentowana jest oferta dedykowana temu obszarowi działalności Agencji.

W serwisie social.ideo.pl udostępniona została oferta z zakresu obsługi i wykorzystania social media. Obejmuje ona szeroki wachlarz usług od konsultingu społecznościowego zaczynając poprzez marketing wirusowy oraz współpracę z blogerami, na tworzeniu aplikacji i konsultacjach prawnych kończąc.

Oferowane rozwiązania projektowane są w oparciu dogłębną analizę rynku, trendów i rzeczywistych potrzeb klienta. Działania i wdrożenia aplikacji realizowane przez Ideo uwzględniają regulaminy społeczności, tak by jak najlepiej wykorzystać ich potencjał. Efekty działań prezentowane są klientom w postaci comiesięcznych (lub jeśli zachodzi taka konieczność – częstszych) czytelnych raportów.

Poza prowadzeniem działań związanych z budową społeczności wokół marek i ciągłym podnoszeniu ich aktywności, w ofercie znalazły się także szerokie usługi doradcze. Dla świadomej i skutecznej obecności w internecie konieczne jest bowiem opracowanie strategii, która sterować będzie prowadzonymi działaniami. Warto także na bieżąco weryfikować prowadzone działania i efekt jaki przynoszą one marce, dlatego w ofercie firmy znaleźć można również wszelkiego rodzaju badania i monitorowanie społeczności.