Na wschodnią nutę – Strogonow w ofercie Primaviki

Tagi:

Kolejną propozycją marki Primavika jest klasyczne danie kuchni rosyjskiej, a mianowicie Gulasz Strogonow. Ten niezwykle popularny przysmak Wchodu oryginalnie przyrządzany jest z polędwicy wołowej z dodatkiem papryki, cebuli i pomidorów, jednak dla wegetarian oraz amatorów lżejszej kuchni, firma Primavika przygotowała bezmięsną wersję tego dania.

Strogonow Primaviki przygotowywany jest na bazie proteiny sojowej, która zawiera bardzo duże ilości białka oraz odpowiedni dla człowieka skład aminokwasów, co wpływa korzystnie na obniżenie poziomu cholesterolu we krwi.

Aby przyrządzić wegetariański Strogonow, wystarczy zawartość słoika przelać do rondelka i silnie podgrzać. Aby produkt uzyskał idealny smak i konsystencję, zaleca się dodać do niego łyżkę słodkiej lub sojowej śmietanki, a następnie podgrzać. Wedle uznania można doprawić potrawę solą, pieprzem, smażonymi pieczarkami lub ogórkiem konserwowym.

To szybki i prosty sposób na sycące danie dla całej rodziny. Słoik zawiera w sobie cztery duże porcje, które idealnie nadadzą się na rodzinny obiad. Co więcej, produkty firmy Primavika nie zawierają glutaminianu sodu, który w nadmiernych ilościach jest bardzo szkodliwy dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

www.primavika.pl, Opakowanie: 420 g , Cena: ok. 6,70 zł