Przejdź do treści

Klif Warszawa zmienia się dla Ciebie

Właśnie rozpoczął się wielki remont elewacji i wnętrza centrum. Na jesieni Klif Warszawa zaprezentuje się klientom w zupełnie nowej odsłonie.

Klif Warszawa, obecny na mapie polskich galerii handlowych od późnych lat 90., dostarcza swoim klientom produkty i usługi najwyższej jakości, oferując zakupy w kameralnej, eleganckiej atmosferze. Z myślą o odwiedzających, Centrum nieustannie wprowadza nowatorskie usługi, jak porady stylisty czy Magazyn Mody w wersji mobilnej. Kolejnym krokiem w kierunku unowocześnienia centrum jest rozpoczynający się właśnie remont. Jego efekty będzie można podziwiać już na jesieni.

Elewacja zewnętrzna zostanie poddana całkowitej przemianie, by zachwycać elegancką, nowoczesną konstrukcją, budzącą skojarzenia ze strukturą diamentu. Za projekt odpowiada Grupa 5, warszawskie biuro architektoniczne, specjalizujące się w projektowaniu budynków biurowych i użyteczności publicznej. Po raz pierwszy w Polsce, DuPont™ Corian®  – trwały materiał powierzchniowy ozdobi fasadę galerii. DuPont™ Corian® składający się z żywicy akrylowej i minerałów naturalnych stosuje się  do produkcji elementów wyposażenia wnętrz i w architekturze. Brak widocznych łączeń umożliwia zrealizowanie praktycznie każdej wizji artystycznej.

Imponująco przedstawiają się także projekty nowej odsłony wnętrza centrum. Przygotowane przez międzynarodowe studio architektoniczne Bose International, pod okiem Marka Tryzybowicza, autora szeregu wielofunkcyjnych zespołów biurowo – handlowych w Egipcie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indiach i w Europie. Wnętrze warszawskiego centrum urzekać będzie lekkością i elegancją. Ażurowe elementy wyposażenia i delikatne oświetlenie wykreują bardzo kameralną atmosferę i z pewnością jeszcze bardziej umilą zakupy.

W trakcie remontu, który potrwa przez całe wakacje, centrum będzie działało bez zmian. Klif Warszawa w nowej odsłonie już na jesieni!