Przejdź do treści

Czas na finanse

Na początku czerwca br. ruszył nowy serwis finansowy o charakterze edukacyjnym – CzasNaFinanse.pl. To kolejne przedsięwzięcie w ramach projektu „SKOK w Internet”, realizowanego przez Towarzystwo Zarządzające SKOK przy współpracy z agencją reklamową Apella S.A.

Serwis skierowany jest do osób, które poszukują sprawdzonych i rzetelnych informacji na temat finansów, sposobów oszczędzania, kredytów czy doboru produktów finansowych. Założenia serwisu CzasNaFinanse.pl nie opierają się wyłącznie na publikacji artykułów, jak ma to miejsce w przypadku większości serwisów branży finansowej. Dużą rolę w konstrukcji serwisu odgrywają publikowane na jego łamach pytania i odpowiedzi udzielane przez ekspertów, również w postaci edukacyjnych filmów multimedialnych. Jednocześnie założenia serwisu pozwalają na interakcję z jego użytkownikami, którzy mogą być współtwórcami platformy – każdy może opisać swoją historię związaną z tematyką finansową, zainteresować, zachęcić czy też odradzić dany produkt, inicjatywę, sposób działania w finansowej przestrzeni, zwłaszcza dotyczącym domowego budżetu. Każda interesująca i przydatna historia zostanie opublikowana na łamach serwisu.

Hasłem przewodnim serwisu jest „Edukacja finansowa dla każdego”, a program wspiera Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej.